Тренери та вихованці спортклубу Plaza взяли «золото» та «срібло»

23 Травня 2018, 15:25
Команда мережі спортклубів PLAZA 7460
Команда мережі спортклубів PLAZA

Спортсмени, які виступають під «прапором» мережі спортивних клубів PLAZA, завоювали призові місця на змаганнях з пауерліфтинґу та боксу.

Зокрема, на змаганнях з силового триборства 28-th World WPA, які пройшли у луцькому «АдреналінСіті» 17 травня, тренер-інструктор спортивного клубу PLAZA Василь Ковальчук виконав норматив майстра спорту із жиму штанги лежачи і посів перше місце у своїй ваговій категорії. В іншій ваговій категорії перемогу здобув тренер-інструктор рожищанської «Плази», майстер спорту із жиму штанги лежачи Ігор Трофимчук.

Команда «Плазина змаганнях з пауерліфтинґу

Ігор Трофимчук.- перше місце

Василь Ковальчук став майстром спорту

Переможець з медалями і моделями

Успішно виступила команда мережі спортклубів PLAZA і на відкритому Чемпіонаті Волині з боксу, який провели у Володимирі-Волинському 18-20 травня за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна». У змаганнях взяли участь 220 спортсменів з різних куточків Волині, а також з Рівненської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської та Хмельницької областей.

Тут «плазівців» представляли Василь Петрищак, Роман Ліщук (тренер), Світлана Васькевич (тренер-суддя) та виховнці клубу – Назар Муравець та Данило Гелюта.

Назар провів два поєдинки та посів перше місце у ваговій категорії до 57 кілограмів, а Данило, який виграв у двох з трьох боях зайняв почесне друге місце у ваговій категорії до 63 кілограмів.