Лучани хочуть біля РАЦСу Богородицю з омофором

24 Березня 2016, 17:32
2913 Джерело: www.volynnews.com

Містяни пропонують встановити статую Богородиці з Покровом перед будівлею РАЦСу на вже збудованому постаменті.

Таку петицію зареєструвала Наталія Бортник у четвер, 24 березня.

Вона мотивує своє звернення тим, що Богородиця є охоронницею, заступницею і покровителькою козаків, воїнів, жіноцтва і родини.

«Такий пам’ятник буде обє’днувати в собі ЗАГС як символ сім’ї і парк Героїв, як символ патріотизму і захисту сімейних цінностей, та стане справжньою окрасою міста і Площі Героїв Небесної Сотні», - говорить лучанка.

Петицію ще не підписала жодна особа. Нагадаємо, якщо звернення набере потрібні 300 підписів, то його розгляне міська влада.

Коментарі
24 Березня 2016, 20:22
чи вже геть розуму позбулися ті, що хочуть Бандеру біля ЗАГСУ поставити? Правильно, Богородицю, щось пов'язане з любов'ю, сім'єю, жіноцтвом, материнством врешті, але не політичного символа. Ще мітинги там під час весіль влаштовуйте, наречені йтимуть до РАГСу під махання прапорів, гучномовці, істеричний репет Гузя і т.д.
24 Березня 2016, 20:25
А як бути не-християнам? Не одружуватись? Чи робити це де-інде? У нас живуть і євреї-йудеї, і мусульмани, і ще мабуть, є...
25 Березня 2016, 12:12
І так та будівля страшна як атомна війна, то втуліть туди ще абищо. В Україні церква відділена від держави-але це в теорії, на жаль.
25 Березня 2016, 12:43
Пропоную поставити меморіал для всіх героів УПА на місці памятника невідомому електрику ( кажуть що це памятник Кривицькому ) площа дозволяе.Запроектувати перехрестя як майдан знести пару гадючників і буде гарний початок міста з боку Киіва.
25 Березня 2016, 14:00
ДУЖЕ РОЗУМНА ПРОПОЗИЦІЯ . ПІДТРИМУЮ НА ВСІ 100 !!!
25 Березня 2016, 16:13
християн таки більшість, хто хоче, хай поклоняється Богоматері, інші конфесії як не хочуть - хай проходять мовчки, але від мітингів на 33-му краще не буде.І так Шанхай від того базару біля ЗАГСу по вівторках і п'ятницях, стоянок таксі біля ЗАГсу, інтенсивний потік транспорту і т.д.Танк зняли і нічого взамін не поставили - там хай Бандера стоїть - на 40-у у парку можна
25 Березня 2016, 20:44
тільки за,хороша ідея
25 Березня 2016, 23:11
Богиню Ладу, або злого бога Локі і його дружину Сюгюн.Требадавати славу і старим богам.
26 Березня 2016, 02:37
никаких памятников около загса не нужно и тот трамплин нужно разобрать и положить нормальную брукивку ... Нахер той бандера ? пусть повесят мем.доску на улице С. Бендеры и пусть успокоятся ... а если хотят памятник втулить на тот трамплин то пусть поставят памятник "АМУРУ" это логическое завершение этой площади ... тем более многие молодые люди встречаются именно там около загса