Перемоги: шикарний «автоандон» припаркувався на газоні

23 Березня 2016, 17:03
2607

На проспекті Перемоги люди помітили позашляховик, який його власник припаркував на місці, де зовсім скоро мала б вирости трава.

Такий фотофакт Район.Луцьк надіслав очевидець.

Чи дадуть такі «андони» нашим зеленим насадженням хоча б вирости, залишається загадкою.




 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].​

Коментарі
23 Березня 2016, 20:34
А потім оце-во розвезе болото по тротуару, а потім усі дивуються: чого в нас так пильно?
23 Березня 2016, 22:51
А може почнете писати про важливі питання міста? чи розуму не хватить?<br/>Покажіть мені місце в районі Перемоги 14 де можна поставити авто, коли приїхав в офісне приміщення по справах, де??????
24 Березня 2016, 01:05
В даному приміщенні орендує офіс Самооборона то можливо це Климчук приїхав на чергування...
24 Березня 2016, 01:16
так а чого претензiй до ВАЗiв немае? Чи саме велика машина привернула увагу?)
24 Березня 2016, 12:01
Марко, претензії є до всіх хто не правильно паркується, але на ГАЗОНІ стояла лише Хонда.
24 Березня 2016, 12:01
Придивіться, як паркуються машини по вул.Левчанівськоі (біля військового госпіталю).Пройти до базару просто так неможливо. Є ж штрафи за неправильно паркування. Ось вам і готові гроші до міського бюджету.Зробім у себе в Луцьку маленьку Європу і цінуймо її . Бо не все те золото , що блищить.
24 Березня 2016, 12:10
Юрій, з чого ви взяли, що ви можете паркуватись там, де вам зручно?! Якщо в районі Перемоги 14 немає парковки, то шукайте найближче місце для паркування,наприклад біля історичного факультету, в сусідньому дворі, але аж ніяк не на газоні!!! Ще одне, важливі речі починаються з дрібниць.
24 Березня 2016, 23:50
скоро мажори по голоах поідуть