На Потебні авто знесло паркан

24 Квітня 2015, 10:20
5139

Дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Потебні в районі старого військкомату.

Фото автомобіля та знесеного паркана розмістив на своїй сторінці у Facebook луцький волонтер Сергій Рижков, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

«Потебні...старий військкомат. Без коментарів і обвинувачень», ‒ написав Сергій Рижков.

На лобовому склі авто Opel приклеєна наліпка «Автомайдан Україна». Наразі офіційних коментарів з приводу ДТП немає.

Коментарі
07 Жовтня 2015, 18:57
якщо Революція гідності нічого не дала, хлопці даремно полягли, то що можуть зробити парочка тупоголових блондинок?
07 Жовтня 2015, 19:25
А чим конкретно ти сама можеш допомогти місту?
07 Жовтня 2015, 20:00
Офіси стали логічним продовженням роботи Фону в передвиборчій кампанії, зашуршали перед виборами. а потім що??? вибори програються- людей на вулиці??? і ще будуть розказувати, які вони патріоти свого краю...
07 Жовтня 2015, 20:03
дівчатка. а за які заслуг вас в депутати відправляють. чим ви там будете кориснми- самі не задумувались чи ви, як ярі прибічниці Паличного режиму заслужили такого відношенн ядо себе
07 Жовтня 2015, 20:07
ой, дівчатка. не людям ви допомагаєте, а конкретній людині. яка ладна переступити і через вас і через тих людей, які до вас звертаються задля досягення своєї цілі
09 Жовтня 2015, 16:25
матеріал з зірочокою, то що проплачена реклама ? дивлюсь так вихваляєте ті офіси, а ви хоч замислювалися над тим навіщо їх свторили? своєрідні осередки для підкупу виборців! Ганьба вам журналісти ви ж правду повинні висвітлювати, а ви продаєтеся як і всі інші !
09 Жовтня 2015, 16:29
Бридко читати те, що ці куплені люди згадують Революцію Гідності. а ваша гідність де ? ви ж продали себе на поталу олігрху. Укроп це партія цинічних зажерливих людей, які тільки прикриваються патріотизмом, а самі й далі грабують нашу з вами країну !
28/03/2024 Четвер
28.03.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром