Лучанка купила «пустий» хліб

28 Лютого 2016, 10:51
6894 Джерело: спільнота Я люблю Луцьк

Валентина Ткачук поділилася у мережі фото, на якому продемонструвала хліб, який повністю пустий всередині.

Про це вона написала у спільноті «Я люблю Луцьк» у суботу, 27 лютого.

«Хліб з «Кічкарівки» в кожну домівку!» – з іронією відзначила вона.  

Інші учасники спільноти були здивовані таким фактом, адже стверджують, що ця хлібопекарня добросовісно ставиться до свого продукту. Валентина Ткачук пояснила, що хліб, очевидно, не допекли.


 

Коментарі
28 Лютого 2016, 15:12
На жаль цей випадок непоодинокий. На цьому тижні ми також купили білий хліб з Кічкарівки в магазині "7-23", що на 40 кварталі біля зупинки. Хліб в середині взагалі був глевкий, мокрий, недопечений. Їсти його було неможливо! Мабуть, виробники дуже поспішали.
28 Лютого 2016, 22:14
На фото нічого не видно, вибрали мякіш з хліба і сфотографували. Недопечений!? Навряд, скоринка хліба запечена, а як би той самий хліб зміг би піднятися і випектись, якщо у нього відсутній мякіш :) Просто диво - годі й казати) Гадаю комусь Кічкарівка заважає.
28 Лютого 2016, 22:26
Завжди купую хліб Кічкарівки, дуже смачний. По одинокому випадку неможна судити, всі можуть помилитися.
29 Лютого 2016, 01:04
что внутри пусто.когда хлеб едят то режут скраю
29 Лютого 2016, 13:10
НАША СІМЯ ХАРЧУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ХЛІБОМ З КІЧКАРІВКИ.Я ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ЗА СМАЧНИЙ ХЛІБ І СМАЧНІ БУЛКИ ЯКІ ВИПІКАЄ ЦЕЙ КОЛЕКТИВ,А ЦЕ ЩО НА ФОТОГРАФІЇ , ЦЕ ЯВНЕ СФАБРИКУВАННЯ ... НЕ ЯСНО ТІЛЬКИ ,ДЛЯ ЧОГО????
29 Лютого 2016, 13:28
чого ви так вципилися до того хліба?таких фактів як цей є багато.так булочки смачні,хліб добрий просто сталась непиємнісь з якою поділилися.я не думаю що хтось проти хлібзаводу,а тим більше проплачено!
29 Лютого 2016, 13:41
Не сфабриковано, хліб був дійсно такий недопечений. Ми не маємо нічого проти заводу, тому що купляємо їхню випічку дуже часто, зазвичай булочки, кекси смачні, а, на жаль, хліб - не завжди. Можливо тим, від кого це залежить, не сприймати як образу, а зробити висновки і покращити саме якість хліба, особливо, "білого".