Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Реєстрація учасників для участі у фестивалі здійснюється до 1 квітня
Реєстрація учасників для участі у фестивалі здійснюється до 1 квітня

У Луцьку відбудеться фестиваль арт-психології «inspira»

15:52 14.03.2018
923

Маєте більше 14 років? Любите спілкуватися і творити? Цікавитеся внутрішнім світом – своїм та інших людей? Хочете розвиватися? Маєте цікавий досвід і готові поділитися ним із молоддю? Активізувати життєву позицію?

Тоді вам треба завітати на Фестиваль Арт-психології «inspira» в Університет третього віку.

До участі у фестивалі запрошують людей усіх вікових категорій (від дітей 14+ до людей поважного віку 55+) Волинської області та України – учнів та студентів, слухачів Університетів третього віку, Територіальних центрів соціального обслуговування, учасників громадських організацій тощо.

Реєстрація учасників для участі у фестивалі здійснюється до 1 квітня 2018 року за електронною адресою: utv.lutsk@gmail.com. Уже сьогодні всі охочі можуть зголоситися до участі за цією ж електронною поштою.

У програмі дводенного фестивалю – екскурсії, виступи творчих колективів-учасників, майстер-класи стилістів, візажистів, малювання кавою, «Ебру», ліплення з солоного тіста, розпис камінців, «Мова есперанто для початківців», різноманітні техніки арт-терапії (робота з шерстю, числографіка, лялько- та казкотерапія), психологічні тренінги (арт-коучинг, спонтанні танці), фотосесія та вечірка.


Загрузка...
Коментарі
25 червня
Вчора
23.06.2018
22.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин