Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасники фестивалю
Учасники фестивалю

Презентація проектів, ігри, смаколики та фотозона: чим вражав фест «Стрітення»

14:42 17.02.2018
1930

Фестиваль «Стрітення» відлунав у Луцьку 16 лютого з нагоди Дня православної молоді.

Відбувся фест у коворкінг-центрі «А-В Hub», який розташований на п'ятому поверсі бібліотеки СНУ.

На фестиваль зібралися «молодіжки» Волинської єпархії УПЦ, священики та гості. Розпочали його з молитви.

Варто зазначити, що цього року День православної молоді провели неординарно: кожен мав можливість вибрати те, що хотів побачити і почути. Спитаєте, чому? Тому що територію коворкінг-центру поділили на три сектори «Аз», «Буки» та «Веди». У кожному відбувалися лекції на різну тематику та розваги. А вже учасники самі обирали, куди їм завітати.

Після молебні молодь разом зі священиками розійшлася по секторах, де слухали тематичні лекції: хтось обрав очільника Волинського православного братства протоієрея Стефана Ярему, який розповів про Божественну Літургію, хтось благочинного Голобської округи архімандрита Ніфонта (Омельчука), який повідав про те, чому потрібно читати Біблію, а хтось завітав до журналістки, поетеси Олени Шторм, яка поділилася з молоддю про те, як захиститися від інформаційних маніпуляцій у сучасному світі, та як створити вдалий православний медіапроект.

У кожному секторі панувала цікава і весела атмосфера. Учасники фесту уважно слухали спікерів і ставили їм запитання.

Як тільки учасники послухали лекції, то перейшли знову у сектори, які б хотіли відвідати. У кожному відбувалася якась гра. У секторі «Аз» протоієрей Михайло Кулакевич та ієрей Павло Чамахуд провели дискусійний клуб на теми, які задавали учасники фесту. Кожен охочий брав мікрофона до рук і висловлював свою думку щодо теми, а решта слухали і робили свої висновки.

У секторі «Буки» троє дівчат – Катерина, Олена та Марія – зіграли гру «Що робити, коли зібралася велика компанія». Їх було чути чи не найбільше у коворкінг-центрі, адже там, дійсно, зібралася велика компанія. А в секторі «Веди» ієрей Віктор Мартинюк разом із учасниками грав гру «Зрозумій мене».
Уже награлися й наговорилися за стільки часу учасники фестивалю та священики, тому після цього підкріпилися смачним печивом, пиріжками, ароматним чаєм і запашною кавою. Під час трапези молодь знайомилася між собою та спілкувалася.

Окрім того, на території фесту діяла фотозона та зона для дітей, де двоє дівчат розважали малечу.

Під час православного дійства «молодіжки» презентували і свої проекти у секторах. А тоді на завершення духівництво поспілкувалося з молоддю у форматі «питання-відповідь».

«Фестиваль однозначно сподобався, преш за все, просторовим розміщенням. Дуже класне розпланування секторів, і таким чином молодь самостійно обирала те, куди хотіла піти. Були цікаві молодіжні організації, які представляли неорднарні проекти. Тобто дізналася багато нового для себе. Надзвичайно сподобалося, що була фотозона, адже молодь любить фотографуватися. сподобалося й те, що ми всі однодумці зібралися на одному заході. Проте не дуже сподобалося, що були технічні проблеми, адже не досить чітко чули, як говорять спікери, тобто одні могли перекрикувати інших», – поділилася враженнями від фестивалю «Стрітення» Іванна Марчук з молодіжної організації «ОМОФОР».Загрузка...
Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин