Боратинська «Ласка» виграла останню гру чемпіонату області перед міжсезонням

13 Листопада 2017, 14:32
2533

У перенесеному поєдинку 8-го туру волинської футбольної першості команда з Луцького району обіграла горохівський «Агропродукт».

До гри команди підійшли на різних щаблях турнірної таблиці. Якщо підопічні Олександра Антонюка продовжують погоню за «машиною» під назвою «Луцьксантехмонтаж», то горохівський клуб ризикує другий етап змагань провести без боротьби за найвищі позиції у волинському футболі. Можливо, саме така ситуація погнала гостей боратинського стадіону вперед з перших хвилин матчу, і це призвело до швидкого гола у виконанні Михайла Жука

Утім, гравці «Ласки» досить швидко оговталися від такого удару. Ще до перерви Дмитро Бурковський зрівняв рахунок у матчі, а другий тайм підтвердив силу боратинського клубу: у воротах «Агропродукту» почергово «розписалися» Олександр Назарчук, Максим Ядловський та Назар Сеник. Підсумкові 4:1 дозволили підопічним Антонюка скоротити відставання від чинних чемпіонів області з «ЛСТМ» до п'яти залікових пунктів. Горохів у «зимову сплячку» впадає на шостій позиції у групі А...