Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Кравчука: «Волиньгаз» вимкнув газ цілому під’їзду і «травить» боржників

14:44 18.10.2017
566

Лучан обурюють методи, якими газовики змушують боржників сплатити за спожитий газ.

Мешканці вважають, що ПАТ «Волиньгаз» неправомірно відімкнуло газ у цілому під'їзді, аби змусити боржників розрахуватися за спожитий ресурс, пише «Конкурент».

Голова ОСББ «Колізей ПЛЮС» Олена Гнатюк повідомила, що на вулиці Кравчука, 15а газовики повісили повідомлення про те, що 13 жовтня в під'їзді відбуватиметься плановий ремонт та буде відімкнене постачання газу. Людям рекомендували із 9 ранку до 17 вечора знаходитися у своїх квартирах. Проте, запевняє голова ОСББ, газ відімкнули, бо не було доступу до квартир боржників.

«Шукали саме дві квартири, тому що інші квартири їх не цікавили – в них і не ходили. Людей шантажували тим, що включати не будуть, поки не буде доступу. Коли вони вже потрапили до квартир боржників, там було опломбовано все, і тоді газ увімкнули. Перед цим в тому самому будинку по Кравчука, 15а в першому під'їзді, була така сама ситуація – був вимкнений на цілу добу газ. Я чую від знайомих, що таких випадків по місту досить багато. Це така вже напрацьована практика, як дістатися до боржника», – повідомляє Олена Гнатюк.

Жінка впевнена, що варто діяти у правовому полі, а не створювати незручності усім мешканцям, які завчасно і сумлінно платять за спожитий ресурс.

«Держава ж дає всі інструменти, можна подати до суду, отримати судовий наказ, навіть можна потрапити до квартири боржника з рішенням суду і цей газ перекрити. Але ідуть таким чином, щоб саме «травити» людей, щоб мешканці самі шукали того боржника, заставляли дати доступ в квартиру, або заплатити гроші, або дати перекрити», – вважає голова ОСББ.

Та наголошує, що будинок на Кравчука, 15а має індивідуальне опалення.

«Ми від газу гріємо воду, маємо газові плити і також опалення в нас газове. Тобто зараз вже в нас розпочався опалювальний сезон, і це теж має великі наслідки. Чи це законно, отак перекривати газ під час опалювального сезону?» – обурюється Олена Гнатюк.

Своєю чергою у ПАТ «Волиньгаз» кажуть, що інформація в оголошенні для мешканців відповідає дійсності.

«Інформація, яка була написала в оголошенні, відповідає дійсності, правдива, чесна і достовірна», – відповіла у коментарі прес-секретар ПАТ «Волиньгаз» Оксана Швець. Та додала, що там дійсно проводилися технічні роботи, а по завершенню, відповідно, ввімкнули газ.

Інших коментарів, аби пояснити правову діяльність «Волиньгазу», у структурі не знайшлося.


Коментарі

Лучанин

18:31 18.10.2017

В волиньгазі одні виродки сидять яких нада розганяти сцаними тряпками

23 листопада
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин