Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Розповіли, хто серед луцьких атовців отримає землю першочергово

18:15 12.09.2017
1179

За межами міста луцьким атовцям дали 835 земельних ділянок.

Про це повідомив під час «круглого столу» за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції, начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала, – інформує Волинь Post.

У зв’язку з тим, що в Луцьку вільної землі для індивідуальної забудови немає, то прийняли рішення в місті першочергово надавати її лише сім’ям загиблим та інвалідам першої групи.

«Остання нарада стосовно землі для атовців була в голови обласної державної адміністрації, там виступав представник держгеокадастру Поляков (перший заступник голови Держгеокадастру на Волині Анатолій Поляков, - ред.). Він зазначив, що учасники АТО з Луцька отримали за межами міста 835 земельних ділянок, хоча в нас була інформація, що 850. А звернень учасників АТО було 1405, з них 200 було повторних, які через центр адміністративних послуг ми направляли в Головне управління держгеокадастру для того, щоб вони мали інформацію. Так як вони за дорученням обласної державної адміністрації, координували роботу по області та пропонували земельні ділянки», - зазначив Сергій Шабала.

Шабала зазначив, що Луцька міська рада ухвалила рішення 25 лютого 2015-го року, в якому йдеться, що на території Луцька немає вільних земельних ділянок, які передбачені для індивідуального житлового будівництва.

«Тоді було прийнято рішення земельні ділянки надавати тільки сім’ям загиблим, та інвалідам першої групи. Це не так вільні ділянки, як ділянки, якими користувались громадяни, але без належно оформлених документах. Тобто в тих регіонах, де в нас є садибна забудова.

Таким чином заяв, які поступили в міську раду від сімей загиблих та інвалідів першої групи було 29. На сьогодні вже повністю надані земельні ділянки і оформлені 23. 4 розробляють проекти відведення. Робиться технічна документація. Управління земельних ресурсів кожну заяву виносить на комісію і це приймається рішенням крмісії по кожній заяві», – підсумував посадовець.

Загрузка...
Коментарі
22 червня
Сьогодні
Вчора
20.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин