Луцьком перестануть курсувати три маршрутних рейси

06 Вересня 2017, 09:47
9399

Із трьома автобусними маршрутами, які надають транспортні послуги лучанам, розірвуть договори.

Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету Луцькради у середу, 6 вересня.

Начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк повідомив, що із трьома маршрутними рейсами, які курсують містом Луцьк, розірвуть договори. Зокрема, це маршрути №14, №31 та №47. 

Таке рішення прийняли через систематичні порушення умов договору на перевезення пасажирів ТзОВ «АТП Луцьк».

Крім того, на маршруті №9 закінчився термін дії договору. Тому для цього автобусного маршруту проведуть конкурс серед перевізників.

Читайте також: Рованці: сім’я йшла на перший дзвінок до Луцька пішки через лінивого водія маршрутки

Коментарі
06 Вересня 2017, 13:19
А люди які на Шевченка живут, на чому їзжити будуть, ці виродки про це подумали, коли конкурентів прибирали?
06 Вересня 2017, 14:20
№31 №47 вул. Чернишевського - с.Тарасове - Боголюбська лікарня (що пішим ходом добиратись будуть), можливо когось (перевізника) спочатку виберуть а потім розірвуть договір....
06 Вересня 2017, 15:17
А нехай вже і лікарню закриють. Як персонал має їздити на роботу? Зранку на перезмінку медсестри не можуть доїхати, бо немає транспорту. А студенти та викладачі училища культури?
06 Вересня 2017, 20:15
Як люди мають добирати на роботи ті маршрутки і так їздили як хотіли..
06 Вересня 2017, 20:21
А ЯК ТЕПЕР НАМ ЇЗДИТИ В БОГУЛЮБИ В ЛІКАРНЮ ЛІКУВАТИСЯ В ГЕМОТОЛОГІЇ
06 Вересня 2017, 23:02
Спочатку, знайдіть заміну....потім розривайте договори....<br/>З умовою: включений GPRS....та в нтервал 15 хв. на кожен маршрут....від початку до самої лікарні...а не до Березової.....
07 Вересня 2017, 01:42
І як тепер добиратись на навчання?Класно придумали.Студенти повинні ходити пішки?
07 Вересня 2017, 10:52
Пішки з лижними палками