Перемоги: біля історичного викорчували дерево

15 Серпня 2017, 22:36
3842

У місті на кільці біля історичного факультету, що на проспекті Перемоги викорчували дерево.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Олесь Дараган.

Лучани підтримують у коментарях обурення чоловіка. Одна з коментаторок Tamara Ivanytska навіть висунула пропозицію зобов'язати депутатів міськради висадити за осінь 2017 у Луцьку мінімум 10 тисяч дерев за свій рахунок і доглядати за ними мінімум 5 років. Інший коментатор Roman Glyniuk у відповідь написав: «Може краще депутатів посадити замість дерев?»

«Тільки що мав розмову з представником екоінспекції. Вони мали погодити, але... «до них забули звернутись». Образливо. Відповідальний за знесення зелених насаджень у Луцьку в екоінспекції - дійсно принципова людина. Поважаю його за це. Але щодо дибільних рішень його чомусь не сповіщають. Наразі (моя думка) знесення незаконне», – написав ще один коментатор Oleksandr Vanyursky.




 

Коментарі
16 Серпня 2017, 01:50
Краще б заборонили поворот на 8 березня з перемоги (при русі в сторону центру). Нехай би автомобілі їхали до кільця, звідти вправо повертати на 8 березня
16 Серпня 2017, 04:15
Часто проїжджаю на цьому кільці ))і весь час це дерево перекривало кругозір(та й виглядало не дуже)
16 Серпня 2017, 11:23
Постійно їжджу на роботу тією стороною... і шкода що дерево зрізали! У всі пори року воно було кльове! Заважала лише одна гілка яку зрізали недавно! Нафіга було нищити все дерево.... ???? Так можна і по всьому місті повикорчовувати...
16 Серпня 2017, 11:55
Вже біля Променя знищили розкішні ялини, та на зупинці липи..голо і босо, а хто буде відповідати?
16 Серпня 2017, 12:25
скоро буде пустиня на асфальті.
16 Серпня 2017, 12:56
Оля, рух з Перемоги на 8 березня заборонений... там знак вісить так що мало хто його бачить... туди б патрульних, ото б поповнили бюджет -)))
16 Серпня 2017, 13:23
Ті, хто пише, що той кущ заважав водіям, мабуть ніколи за кермом не їздили... Ну, хіба що ровером. <br/>А дерево на колі було дуже мальовничим у всяку пору року і додавало нашому ще не знищеному до кінця рідному Луцьку хоч крапельку мальовничості.<br/>Я добре розумію, що можна, мабуть, знайти тисячу параграфів в законах та стандартах, якими виправдати винищення того куща, але чи ви уявляєте собі таку дію у, скажімо, Франції, Німеччині, Польщі? Да там навколо дерев ціла релігія ! Вони їх доглядають, лікують, підрізають, підживлюють !<br/>Чому ? Тому , що вони живуть НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ, а ті виродки, що царюють у нас, плювати хотіли на те, де ми, лучани і наші онуки будемо жити завтра.