Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Замкова площа: для народних умільців влаштують ярмарок
10:55 12.08.2017
797

На Замковій площі Луцька в рамках заходів, присвячених 26 річниці Незалежності та Дня Міста, 24-25 серпня відбудеться ярмарок народних ремесел.

Його учасниками будуть як окремі майстри, так і студії, об’єднання, громадські організації, мистецькі крамниці та майстерні, – повідомляє сайт ВРД НСТКУ.

Обов’язкові вимоги до учасників: презентація переважно традиційних українських народних виробів, оформлення в етно-стилі місця презентації виробів, дотримання вимог Закону України «Про захист прав споживачів» щодо якості та безпеки товарів, забезпечення культури обслуговування відвідувачів та громадського порядку.

Забороняються для представлення на ярмарку вироби з будь-якою політично-партійною символікою. Для реєстрації необхідно до 20 серпня подати у департамент культури міської ради заявку-анкету учасника.

Під час відбору перевага надаватиметься майстрам-активним учасникам загальноміських, благодійних заходів, а також тим, хто проводитиме під час ярмарку майстер-класи. Участь у ярмарку безплатна.

Коментарі
21 жовтня
Вчора
19.10.2017
Loading...
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин