Лучанин - другий у легкоатлетичній естафеті Дефлімпійських Ігор

29 Липня 2017, 18:17
3943

Новий успіх луцького атлета Дмитра Вишинського: у складі збірної України він став другим на естафеті «4 по 100» на змаганнях у Туреччині.

У фінальному забігу з результатом 41.77 українці поступилися конкурентам з Японії, які пробігли дистанцію на 0.11 секунди швидше. Крім лучанина Дмитра Вишинського, у «четвірці» наших естафетників були Максим Пендрак, Олександр Дмітрієнко та Дмитро Руденко.

До слова, сам забіг виявився дуже інтригуючим, і саме Дмитро Вишинський, який був другим у своїй «четвірці», організував лідерство нашої команди. Утім, у підсумку японці виявилися швидшими. Однак і друге місце на п'єдесталі пошани – великий здобуток для легкоатлетичної дефлімпійської збірної України. А виступ Вишинського не став фінальним акордом лучан на такому спортивному святі: завтра честь збірної України з футболу у фіналі проти господарів змагань – турків – захищатиме лучанин Володимир Вальчук. Тому – чекаємо ще одного «золота» у нашій скарбниці!