Кількість зелені, квітів та фонтанів у Луцьку три десятки років тому просто вражає

17 Липня 2017, 22:37
9612
Яким зеленим, квітучим був обласний центр Волині  влітку 1984 року можна побачити на сторінках путівника, виданого спеціально для туристів із Польщі.
 
Район.Луцьк представляє вашій увазі світлини із путівника по місту Луцьку 1984 року, який був виданий спеціально для туристів із Польщі. Мова путівника – польська. На світлинах того часу можна побачити зелений, квітучий Луцьк влітку. Путівник був виданий в Києві у видавництві «Мистецтво». 
 
Кількість зелені, квітів та фонтанів просто вражає. Чи знали ви, що квіти навіть саму черству і цинічну людину роблять трішки добрішою та радіснішою? Напевно, це правда, бо навесні і влітку кожна людина  завжди відчуває більше щастя, ніж восени і взимку.
 
Мабуть, у 1984 році лучанам було приємно неспішно прогулюватись влітку у затінку дерев рідним містом, або після літнього дощу, вдихаючи терпкий аромат квітів та зелені. У такі моменти здається, що час зупинився, і секунди блаженства триватимуть вічно.
 
 
 
Джерело фото: board.lutsk.ua
 
Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО
Коментарі
18 Липня 2017, 03:05
шо за говніще??? автор йди сфоткай дитячє містечко і зрівняй кількість зелені!!!
18 Липня 2017, 03:08
Фонтанів було більше явно. Зараз тіко 2.
18 Липня 2017, 03:16
Дякую за фото, прям дитинство перед очима.
18 Липня 2017, 03:22
А на Волі, Перемоги?? Зелень де?
18 Липня 2017, 03:57
Дякую , Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО, за прекрасні спогади. я вже й призабула, що у парку, у каналах були фонтани!
18 Липня 2017, 04:11
Фонтани в канал як в Софіївці!
18 Липня 2017, 05:19
Увидела недавно в Ивано-Франковске фонтан-одуванчик как у нас на Промине стояли...прям прослезилась)
18 Липня 2017, 05:54
А на Волі, Перемоги?? <br/>напевно там якесь бидло живе) я на Відродження, ми тут за кожне дерево воюем, як бочиш результат є.
18 Липня 2017, 05:56
і взагалі однобоке висвітленя це або студент або продажний журналюга
18 Липня 2017, 09:03
Луцьк прекрасний завжди! Чудові світлини, приємно згадати, якими були фонтани біля драмтеатру, ностальгія.
18 Липня 2017, 10:42
Був фонтан біля палацу учнівської молоді,біля сучасного ЦНАПу,Біля СБУ був квітковий магазин в якому був фонтан з рибками
18 Липня 2017, 11:37
Пропоню усіх депутатів луцька, бінесменів, прокурорів, лідерів усіх партій зібрати у фонтані на Театральній площі і залити бетоном. Лучани очистимо місто від сволоти!!!!
18 Липня 2017, 12:10
При советах Луцк был приграничным городом СССР, поэтому намного лучше снабжался продуктами (в 1970-80 вся Россия, кроме Москвы и Ленинграда, жила по продуктовым талонам) и еще существенно больше средств тогда выделялось на благоустройство города.
18 Липня 2017, 12:50
Зараз Луцьк набагато кращий. Єдине, на той час канали були чисті, це те що потрібно повернути...
18 Липня 2017, 15:10
Дякую за всі коментарі, й добрі і погані))) ніхто не каже в статті, що Луцьк був кращий, він був інший. В кожного з тим часом своі асоціаціі, в когось добрі, в когось погані. За продажного журналюгу повеселили, за студента окреме дякую. Всім гарного дня.
18 Липня 2017, 15:36
Фото викликали позитивні асоціації, спасибі)
18 Липня 2017, 15:47
Цікава стаття, за допомогою фото оживають спогади яким було наше місто і як нам потрібно його розвивати, щоб воно ставало ще кращим! Дякую авторці за зібраний матеріал!
18 Липня 2017, 15:57
Згадав дитинство. Дійсно, колись у Луцьку було набагато більше місць де можна було сховатися у спеку, або просто прогулятися усією сім'єю.<br/>Автору респект.
18 Липня 2017, 16:12
Я живу на Волі і я не бидло. Ми теж воювали за зелень, але наша біда, що ми центральна вулиця, тут раніше, що хотіли, те й рубали. Не кидайтесь такими словами бидло на лучан, бо у вас це видає невихованість і явно низький рівень культури.
18 Липня 2017, 16:12
Я живу на Волі і я не бидло. Ми теж воювали за зелень, але наша біда, що ми центральна вулиця, тут раніше, що хотіли, те й рубали. Не кидайтесь такими словами бидло на лучан, бо у вас це видає невихованість і явно низький рівень культури.
18 Липня 2017, 17:26
Люблю свій Луцьк в різні періоди, бо то моє місто. Спасибі за ностальгічні фото.
19 Липня 2017, 00:28
І все-одно це була совєцька сірість з порожніми прилавками магазинів у 1984. Усюди черги: що викинули? що дають? Гроші є, а купити нічого. Туалетного паперу не було! Зате це була найбільш читаюча країна - газети читали в туалетах, а потім ними підтиралися. Усі заощадження зникли разом із Совєцьким Союзом, трясця його!
19 Липня 2017, 00:39
Ви ще згадайте, яким зеленим і квітучим був Луцьк 130 років тому. Та взагалі на місці всіх тут показаних місць на фотках ліс був. Оце було круто. Не те, що зараз.
19 Липня 2017, 21:43
То що робити, нічого не згадувати, сісти і плакати.