Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Давній Луцьк: як виглядали перші дитячі візочки на вулицях міста

17:00 16.07.2017
1453

Сьогодні всі батьки прагнуть, щоб їхні діти мали найкращі візочки. Візочок для дитини – це сьогодні такий невід’ємний атрибут, як авто для чоловіка.

За допомогою старих світлин із вулиць міста хочемо здійснити короткий екскурс в минуле і подивитися, якими були перші дитячі візочки на вулицях Луцька. ВолиньPost вдалося розшукати кілька цікавих фото з 1930-1970-х років.

Візочки з’явились на вулицях міста не так давно, дуже довго жінки носили дітей на руках, а по селах в спеціальному перев’язі. З кожним десятиліттям дитячі візочки вдосконалювались. Спочатку з’явилась зручна ручка для мами, адже перед цим перші візочки возили поні та кози.

Найбільш бурхливий розвиток виробництва візочків відбувся на початку ХХ століття, коли з’явилось безліч моделей та форм. Візочок стає в 1930-ті роки дешевим і доступним для всіх верств населення.

В 1950-х роках із розвитком транспорту, з’явилась нова проблема, люди починають активно мандрувати, тому великі візочки було незручно транспортувати в подорожах. Саме тоді винаходять найшли легкі алюмінієві рами та системи складання колясок. З часом дитяча промисловість адаптувала всі сучасні технологічні досягнення, зробивши коляски дуже легкими, компактними й зручними.

Сьогодні найбільш популярними є спортивні варіанти. Проте еволюція не стоїть на місті, тому в близькому майбутньому нас можуть чекати нові тенденції в візочній індустрії. А поки насолоджуємось світлинами, де можемо побачити візочки, в яких катали наших батьків.

Джерело фото: https://board.lutsk.ua/


Текст - Тетяна Яцечко-Блаженко

Загрузка...
Коментарі
25 червня
Сьогодні
Вчора
23.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин