Лучанка – серед перших на Чемпіонаті Світу із спортивної радіопеленгації

06 Липня 2017, 18:39
2072

Луцька школярка привезла срібні нагороди з юнацького Чемпіонату Світу із спортивної радіопеленгації, що пройшов у Словаччині з 30 червня по 4 липня.

Змагання проводились за віковими категоріями 14-16 років серед чоловіків та жінок, повідомляють на сайті Луцькради.

У складі збірної команди України (Ж14) виступала лучанка, учениця НВК №26 Катерина Демчук, вихованка заслуженого тренера України Анатолія Долинського та тренера Ігоря Долинського.

У перший день змагань в командному заліку Катерина Демчук виборола срібні нагороди, поступившись кількома секундами збірній команді Чехії. Третє місце - у збірної команди Росії.

У другий день змагань в особистому заліку Катерина була четвертою на дистанції «спринту», а на третій день — теж четвертою, на класичній дистанції, поступившись лише 8-ма секундами призерам.

Вітаємо луцьку спортсменку та її тренерів з успішним виступом і бажаємо подальших успіхів.