Лучанин їде в Італію на чемпіонат Європи з легкої атлетики

27 Червня 2017, 10:16
2193 Джерело: fla.volyn.ua

19-річний волинянин Віктор Шумік здобув путівку на чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів, який стартує у липні в італійському Гросетто.

Попередньо спортсмен виграв юніорський чемпіонат України з легкої атлетики, який триває у Луцьку з 26 до 28 червня – повідомляють на сторінці Федерації легкої атлетики Волинської області.

Шумік без проблем виграв в суперників на доріжках «Авангарду», а головним його візаві був час нормативу на чемпіонат Європи – 43 хвилини. Віктор приборкав і його, показавши 42.00.60. До слова, третім в заході був інший волинянин Андрій Марчук, четвертим Андрій Синдюк.

У травні цього року Віктор Шумік здобув бронзову нагороду Кубку Європи із спортивної ходьби на дистанції 10 км у командномуу заліку. Особистий результат Віктора був найкращим з-поміж українців – він прийшов на фініш четвертим в заході із особистим рекордом – 41.38 хв.