Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ігор Поліщук не бачить підстав для звільнення очільниці луцьких муніципалів

14:23 20.06.2017
1104

На звернення лучан з вимогою звільнити з посади директора департаменту муніципальної поліції в.о. міського голови відповів відмовою.

Свою відповідь на петицію секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук надав у вівторок, 20 червня, на сайті ЄСМП.

Нагадаємо, своє прохання звільнити з посади Юлію Сиротинську лучанин аргументував кількома причинами, серед яких: використання службового становища з метою власного збагачення, зловживання службовим становищем, зверхнє ставлення до населення м. Луцька та інше.

У своїй відповіді секретар Луцькради зазначив, що на департамент муніципальної поліції, як одного із виконавчих органів ради, «покладені повноваження щодо забезпечення на території міста законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів територіальної громади».

Ігор Поліщук запевнив, що Юлія Сиротинська у своїй роботі керується Положенням про департамент муніципальної поліції Луцької міської ради і діє в межах наданих їй повноважень.

Тож, в.о. міського голови повідомив, що підстав для звільнення директора департаменту немає, зокрем і через те, що у петиції «не вказані конкретні факти із перелічених причин звільнення, котрі б свідчили про вчинення директором муніципальної поліції порушення законодавства».

Читайте також: Міська рада переклала проблему «ромського свавілля» на патрульних

20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин