Місцеві плавці здобули медалі на літньому чемпіонаті України

12 Червня 2017, 19:58
1901

Майже десяток нагород привезли спортсмени із літнього чемпіонату України серед юнаків та дівчат.

Змагання проводили в Броварах з 8 по 10 червня, повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

У чемпіонаті взяли участь дівчата, віком 12-13 років, юнаки 13-14 років і молодші представники обласного центру.

Команду Волинської області на змаганнях представляли вихованці КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради», які вкотре підтвердили високий професійний рівень луцької школи плавання.

Вихованець тренера-викладача Олександра Сологуба Ілля Петрочук вперше в історії СДЮСШОР здобув низку медалей різного гатунку: золото на дистанціях 50 і 100 метрів «вільний стиль»; 200 метрів «вільний стиль» — срібло, 400 метрів «вільний стиль» і 50 метрів на спині — бронзова медаль. Ще на одній дистанції 100 метрів «батерфляй» Ілля виборов почесне четверте місце.

Його партнер по команді Максим Ткачук (тренер Анатолій Тихонович) у підсумку став другим на дистанції 100 метрів брас, а на дистанціях 50 метрів та 200 метрів брас – був тільки п'ятим.