Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Депутат Павло Данильчук за рік заробив вісім тисяч гривень

13:06 18.05.2017
2764

Депутат Луцькради Павло Данильчук не володіє жодним майном, а його загальний дохід у 2016 році склав вього вісім тисяч гривень.

Павло Петрович Данильчук у міській раді працює вже другий термін. У 2010 році був обраний депутатом Луцької міської ради за списком партії «За Україну!». Тоді ж став головою постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

Вдруге депутатський мандат отримав на місцевих виборах у 2015 році – був обраний за списками партії «Громадський рух - Народний контроль». За нової каденції очолив постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Район.Луцьк продовжує знайомити лучан з деклараціями обраних ними депутатів.

Читайте також: Мільйони «під матрацом», земельні ділянки та коштовності: декларація депутата Євгена Ткачука.

НЕРУХОМІСТЬ

У сім’ї Данильчуків є квартира загальною прощею 65,8 м2, володіє якою дружина депутата Анна Данильчук. Сам же обранець громади не має жодного рухомого та нерухомого майна ні на території Луцька, ні поза його межами.

ГРОШІ

У 2016 році депутат заробив 7 тисяч 81 гривню за основним місцем роботи – у ГО «Громадський рух «Народний контроль». Ще 920 гривень отримав у якості соціальних виплат від управління праці Млинівської районної державної адміністрації. Проте, наднизький річний дохід не завадив депутату заощадити 20 тисяч гривень, які Павло Данильчук зберігає у готівці.

Натомість дружина депутата Анна Данильчук за основним місцем роботи у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки заробила 137 тисяч 485 гривень та ще 27 тисяч 98 гривень заробітної плати отримала завдяки роботі за сумісництвом.

Також 28 тисяч 762 гривні дружина депутата одержала у якості процентів від вкладень у «Приватбанку» та 27 тисяч 713 гривень від вкладень в «ОщадБанку».

Із заощаджень Анна Данильчук має 200 тисяч гривень на банківському рахунку у «ПриватБанку» та 150 тисяч гривень в «Ощадбанку». Ще 6 тисяч доларів дружина депутата зберігає готівкою.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу lutsk.rayon@gmail.com

19 квітня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин