Лучанка Яна Беломоіна виграла гонку вищої категорії в Австрії

16 Травня 2017, 13:44
2338

Яна Беломоіна стала переможницею гонки вищої категорії в австрійському Обертрауні.

Лучанка, яка виступає в олімпійській дисципліні маунтинбайк крос-кантрі, подолала 5 кіл дистанції за 1 годину 31 хвилину 59 секунд, інформує Xsport.

Беломоіна випередила швейцарку Лінду Індерганд, яка приїхала до фінішу другою, більш ніж на півтори хвилини. Третє місце зайняла бронзова медалістка Олімпійських ігор в Ріо і дворазова чемпіонка світу канадійка Катарін Пендрель.

1

Перемога в Австрії дозволила Беломоіній заробити 90 очок в рейтинг UCI. У табелі про ранги Міжнародного союзу велосипедистів за 2 травня українка посідала п'яте місце, маючи в активі 1421 очко. У лідера – швейцарки Йоланди Нефф – в активі 1851 очко.

Нагадаємо, що в квітні Яна Беломоіна вдруге в кар'єрі виграла гонку в Штрасберзі, а на Ецтальському маунтинбайк-фестивалі в австрійському Гаймінгу стала другою.