В обласній інфекційній лікарні – занепад і антисанітарія

03 Травня 2017, 13:07
11004

Приміщення інфекційної лікарні у Луцьку виглядають так, що деяки батьки, потрапивши туди з дітьми, при можливості тікають звідти якнайшвидше.

Світлини з лікарні розмістила на своїй сторінці у Facebook Оксана Мариненко

«Сьогодні подруга скинула фото Луцької інфекційної лікарні. Це жахи!!! За останні дні на очі потрапляли задекларовані доходи наших місцевих очільників та депутатів,просто захмарні суми...от і думаєш,ну якби хоч якось допомогли зробити в тій лікарні косметичний ремонт...туди ж з маленькими дітками потрапляють.Як бути в таких умовах?», – пише вона.

У коментарях користувачі соцмережі зауважили, що у лікарню можна потрапити з однією болячкою, а вийти – з іншою.

Читайте також: Керівник Волинської інфекційної лікарні заробляє 10 тисяч гривень в місяць





Лучанка Helen Kotovych поділилися і своїм спогадом про цей лікарняний заклад:

1

 

 

Коментарі
03 Травня 2017, 16:39
Проте ефективність лікування в цій лікарні набагато вища ніж в обласній клінічній лікарні.
03 Травня 2017, 16:50
Які жахливі умови..шок...
03 Травня 2017, 17:20
Умови жахливі, відношення до бідніших ще гірше.... батьки з дітками туляться на одному ліжку.... дітки з будинку маляти ріжуться і ніхто їх не заспокоює, лежать мокрі і обідрані.... Постіль треба мати свою, матраси і подушки ЖАХ.... Діти з різними діагнозами в одній палаті: шлунок, горло, легені.... На коридорах сквозняки.... Цей перелік можна ще довго продовжувати.
03 Травня 2017, 20:49
Ворье.И єтих врачей-жуликов намного больше чем мы думаем!
04 Травня 2017, 00:07
Це позор Головному лікарю Начмеду та й і всому колективу1 А як вони проходять Акредитацію ХТО їм підписуе
04 Травня 2017, 00:55
Як 20 років назад. Нічого не помінялося. Жах!!!!!!!
04 Травня 2017, 02:28
У всіх лікарнях міста роблять ремонти( дитяча обл, 2 лікарня, обласна доросла, пологовий, районна в липинах) А в інфекційній ???? Не зрозуміло в чому проблема.!!! Іншим на ремонт щось виділяють! Мабуть проблема в керівнику!
04 Травня 2017, 13:38
А видношеня и халатнисть як ликаря так и головного це нема слив
04 Травня 2017, 13:40
Хай менше в кармани а бильше в ликарню коштив иде
04 Травня 2017, 18:03
ну а що тут дивуватись..держава грошей не дае..хотіли вільну і незалежну ..маете тепер...і це ще некінець воно все розвалиться...
04 Травня 2017, 20:20
Рвуть цю державу на частини:поліція собі,самооборона собі,активісти собі а чиновники собі і всі прикриваються патріотизмом.Воно не просто розвалиться його розірвуть ,,патріоти,,!
05 Травня 2017, 14:26
Коли гол. ликар Гайдучик каже в своэму интерв'ю, що в них все добре, тильки треба збильшити паркову зону! Про що тут можна говорити?( А от у виддилени де я лежала з малечою, дуже гарно видносились до диток з будинку маляти, за ними доглядали, кормили и просто спивчували, а одягнени вони краще за деяких диток з симей! Умови у ликарни жахливи!!! Але чомусь гол ликар це заперечуэ! Його б покласти на матраси з поролона, заставити зайти в туалет (з дитям на руках) и просто побути у тих боксах днив два! Тоди б вин швиденько почав ремонт!!!!)
02 Червня 2017, 11:28
Тут хоть матрас є, коли ми потрапили туди замість матраса був шматок паралон. Крім болячок там нічього не отримаєш, ні лікування, ні умов
02 Листопада 2017, 15:41
А на рахунок Гайдучика вы загнались.Нормальний вин мужик и за нього багато людей пишло горою .Все що зроблено в ликарни з ремонту це зроблено ним. А якщо влада на нас забила болт ,то нащо валити з хворои голови на здорову.А Гайдучику респект и уважуха ,що пишов з цього гадюшника.