«Всього за чотири гривні»: лучанка описала усі «задоволення», які можна отримати у маршрутці №16

29 Квітня 2017, 10:37
5465

Мешканка Луцька дотепно прокоментувала манеру водіння і якість обслуговування пасажирів у маршрутці № 16.

Своїми враженнями на сторінці у «Наш Луцьк» Facebook поділилась Оксана Баран.

Далі подаємо її допис без змін:

«Шановні лучани! Всього за ЧОТИРИ гривні маршрутом №16 (автобус АС 6735 ВХ) ви не тільки заїдете до Старого ринку, але й отримаєте масу позитивних емоцій та небувалих вражень: помилуєтесь чистотою салону, не митого років зо п'ять, насолодитесь ароматом тютюнового диму, яким люб'язно з вами поділиться водій ("курити можна, бо скоро кінцева зупинка"), і подивуєтесь вправності та шумахерському професіоналізму цього керманича (направду, однією правою крутив кермо, під'їжджаючи до зупинки, бо ліва була за вікном із цигаркою).

Правда, якщо дуже захочете подякувати перевізнику, який (я просто переконана в цьому!) у чесній і прозорій боротьбі виграв тендер на перевезення, за чистоту, комфорт і виняткову культуру обслуговування, то вам не вдасться цього зробити, бо вся інформація в салоні про нього відсутня.Це державна таємниця. Щасливих вам поїздок, лучани!».

Читайте також: Жінка-інвалід з Луцька пожалілась на хамську поведінку водія маршрутки




 

Коментарі
29 Квітня 2017, 14:13
Як тепер все просто-не подобається людина,взнай де працює і пиши всілякі гадості...
29 Квітня 2017, 14:47
Це не гадості, а чиста правда. Міська рада анонсувала, що завищені ціни на маршрутки знову опустять, тому що вони не правомірно підняті. На справді нічого не відбулось. Як крали водії в пасажирів так і крадуть, тільки тепер не по 3 грн. а по 4!!!!
29 Квітня 2017, 14:50
Валідатори їм потрібно, щоб все було по чесному. Готівку вивести з транспорту взагалі! Тільки електронні платежі, чесно і прозоро.
29 Квітня 2017, 16:01
Раніше, коли було по 3, щоб здати план перевізнику, заробити на заправку і ще з повними кишенями прийти додому маршру чикі іздили цілий день, а зараз по 4 вони в години пік накосять стільки, що після 18 години ім просто вже не потрібно іхати. <br/>Що доброго зробили? <br/>Чому не проводиться досі моніторинг? <br/>А Поліщук обіцяв! Чи це оьіцянки цяцянки?
29 Квітня 2017, 16:24
ооооо.... ви ще в 47-й не їздили... щасливі!
29 Квітня 2017, 16:33
Чому лучани так переймаються цінами на маршрутки і немає жодного нарікання на<br/>космічне підвищення цін на комунальні послуги?
29 Квітня 2017, 16:34
Шоб ты так доехала, как ты заплатила!
29 Квітня 2017, 17:38
Ви хочете за 4 гривні похазяйнувати в маршрутці.Сиди і дякуй що людина тебе везе.Скоро знімуть всі маршрутки-будете будете як при совдепіі або взагалі ногами ходити.Ви не розумієте що ваше пащекування це не європа-це гіморой владі,а щоб не було гіморою пустять один автобус по 10 гривень отоді попіаритесь.клоуни
29 Квітня 2017, 19:41
Ці ж водятли орали, що їм у Польщі по 1000$ будуть платити і усі вони поїдуть туди працювати. То, питається, якого біса вони сидять тут? Чи не все так солодко у тій Польщі, що вони тут &quot;голодні і мало заробляють&quot;? Чмошники, особисто я намагаюсь тролейбусом їздити, якщо є потреба або вже пішки пройтись, оскільки 20 хв. до роботи не так вже й багато. А взагалі, краще пересісти на велосипед.
30 Квітня 2017, 00:37
Тоже варіант
30 Квітня 2017, 02:10
Дуже&quot;задоволена&quot;проїздомв 11 номер4023 .Водій має років 60 -65<br/> а поводиться дуже і дуже хамовито.А ще кричать що молодь безкультурна!!!!
30 Квітня 2017, 10:48
Треба спитати де працюе ця пани та написати
30 Квітня 2017, 13:48
Як багато захисників знайшлося одразу в цього водія... чи то він сам пише під різними ніками?)))
30 Квітня 2017, 19:40
Треба щоб кожен в першу чергу навчився бачити себе.А то у нас це переростає в якесь полювання.Нам всі ДОЛЖНІ.Не забувайте що на вас також люди дивляться яким з боку видно всі ваші відхилення.
30 Квітня 2017, 22:09
Ви ще 47 маршрутом не їздили
01 Травня 2017, 02:36
Всі так обурються міськими маршрутками... і кажуть..що 4гривні то багато...Людоньки вид зайшли до сільських...отих Еталонів.. салони брудні <br/>.сидіння чорні..перегар <br/>.наче в тюрмі..сигаретних дим..Я людей купа..які неможуть розминутися і вивозять на руки сидячий пасажирам. .люки течуть на голову. І все це задоволення коштує 20 гривень.. хто цих показників має перевіряти
01 Травня 2017, 04:08
Ось.Будь ласка,І їздять люди-бо треба їхати.А тут ЦАРИЦЯ прийшла-ховайтеся бо вона вміє гадості в нет писати.Я не водій маршрутки але терпіти не можу отаких,,сознатєльных элементов,,!
02 Травня 2017, 15:34
Бо ви, пане Миколо, - бидло, яке звикло мовчки , з розумінням, покірно обтиратися, коли йому на голову серуть.
03 Травня 2017, 00:42
БИДЛО ЦЕ ВИ,ПАНОВЕ,РАЗОМ З ЦІЄЮ БАРИШНЕЮ-ЯКЕ ЗНАЙДЕ ЛАЙНО НАВІТЬ В МАРШРУТЦІ.НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ВСТАЛИ І ПОВИПРИГУВАЛИ З МАРШРУТКИ ЩОБ НЕ СМЕРДІЛО ТАКИМИ ПАСАЖИРАМИ.І СВОЇ 4 ГРИВНІ ЗАПХАЙТЕ СОБІ В ДУПУ.
03 Травня 2017, 21:18
Так.Тема цікава.Але коли її оновлюють в новинах стає зрозумілим,що чиїсь інтереси крутять нашими головами!