Волі: на «зебрі» збили жінку з дитиною

24 Квітня 2017, 14:49
19124

На проспекті Волі авто наїхало на жінку з дитиною в той час, коли вони переходили дорогу на пішохідному переході.

Відповідне відео розмістив у спільноті «АвтоАндони Луцька» Денис Гурський.

На ролику видно, що пішоходи почали рух згідно з правилами. Білий автомобіль-«черевичок» зупинився, аби пропустити їх, а тим часом інше авто навіть не зупинилося і наїхало на людей. Удар був такої сили, що мати з дитиною відлетіли на кілька метрів.

Деталі повідомимо згодом.

Коментарі
24 Квітня 2017, 18:11
Ну хіба це не скотина...???
24 Квітня 2017, 18:17
просто бл@дь, немає слів
24 Квітня 2017, 18:38
Треба цій тварині хребет переламати, щоб не на авто а на інвалідному візку їздив. Сучара.
24 Квітня 2017, 18:47
Жах!!!! Що з постраждалими??? Мама на себе більший удар взяла....
24 Квітня 2017, 18:54
Народ слава богу з дитиною все добре.
24 Квітня 2017, 19:21
Це просто бля_ть дибіл, відпиз_ити треба було на місці, су_а тупориле чмо, якщо лівий ряд стає і зустрічна стоїть, якого х_я ти уйоб_к кончаний летиш. Таких дибілів тільки піздюл_ми треба вчити.
24 Квітня 2017, 20:11
Я теж переходила дорогу з дитиною на Волі, на один пішохідний перехід далі, ніж жертви.<br/> І якби не побігли, теж би опинились під колесами автомобіля. За кермом встигла розгледіти жінку з довгим волоссям, яка просто в долі секунди пролетіла через перехід. Запам'ятала лише цифри номера її машини 4646.<br/> Чому б не встановити в цих місцях відеореєстратори і почати штрафувати порушників ?
24 Квітня 2017, 20:50
Відстрілювати собак треба
24 Квітня 2017, 21:21
Скоріше всього по телефону триндів та і не побачив що за білою машиною люди йдуть. Завжди всім кажу дивитись на машини, коли переходиш дорогу, культура водіння в наших водіїв взагалі ніяка, та і проходження по зебрі не захистить вас від дибілів.
24 Квітня 2017, 21:22
Мати йде і їй пофіг що летять машини. Водій обєктивео не міг спинитися на такій відстані. Добре що все обійшлося. В коментаз явно люди які ніколи ща кермом не сиділи
24 Квітня 2017, 21:29
Рома ти придурок, якщо перед пішоходним переходом зупинилася інша машина, то треба включити мозгі і подумати чому вона це зробила, якщо вже самому не доходить що перед зеброю бажано збавляти швидкість
24 Квітня 2017, 22:07
Это точно тварь!Не успеет куда ехал!!!Я сама сколько раз там перехожу с ребенком там как сумашедшие ездят!!!!У таких людей надо права на пожизненное забирать!А не так как у нас делают,сбил,взятку дал и свободен!!!нет таких надо жостко наказывать!!!
24 Квітня 2017, 22:11
Рома ты точно идиот!!!А маме куда назад надо было сдать?там вроде тоже машины едут!!!А он чего гонит перед пешеходом?Это он придурок,а не мама с ребенком!!!Она шла на переходе,а он перед этим должен был претормозить,а не гнать!!!Ну разве что ты Рома такой же водитель как он!!!!
24 Квітня 2017, 22:48
Якщо для дебілів .що за кермом немає законів.то про що мова.Каменем в скло.Тварюки.
25 Квітня 2017, 00:00
Таке в Луцьку не новина на переходах не зупиняються, що в центрі біля СНУ, що біля Фуршету , 2 тижні тому збило жінку - компресійний перелом хребта, просто жах ...
25 Квітня 2017, 00:22
Блін,довічне ув'язнення уроду з конфіскацією майна!!!!!!!!
25 Квітня 2017, 00:45
Робити як в Арабськи Еміратах: конфіскувати машину, позбавлення водійських прав та в яму!!!!! Гандона. Номера машини хтось записав? Ноги повикручувати
25 Квітня 2017, 00:45
А скажіть, як можна так валити по переходу навіть не дивлячись чи машини їдуть, чи є змога затормозити?
25 Квітня 2017, 00:46
я завжди спочатку дивлюсь, пропускаю усі машини і тоді лише йду, коли їх немає, а це просто валить та ще й з дитиною, а потім ДТП. Просто дурепа, немає слів!!!!!!!!!!!!
25 Квітня 2017, 00:54
Шановна лучанка, не меліть дурниць! Жіночка нормально переходила дорогу по пішоходному і вже завершувала. По вашій логіці їй потрібно було назад піти, під колеса білого &quot;чобітка&quot;?
25 Квітня 2017, 01:36
Пішохід має впевнитися, шо безпечно переходити!!!! Ідіоти!!! Це треба кожному на лобі написати!!! Водій не може зупинятися, як тільки мамаша поволокла дитину!!! Треба впевнитися, шо машини зупиняються!!! Очі роззути!!! Є світлофори, там є керовані переходи, а тут постійно ідуть сцикухи з парку з навушниками і даже мордяку не поверне подивитися!!!!!!
25 Квітня 2017, 02:20
І ти розумієш, які дороги тим українцям, яма на ямі має бути шоб їздили повільно, зроблять дорогі то не спиниш! Штрафувати!!!
25 Квітня 2017, 04:15
Все являются участниками дорожного движения. Водила однозначно не прав, но пешеходам на наших украинских дорогах с нашими украинскими водителями нужно быть особо внимательными и осторожными. Результат подтверждает беспечность пешеходов. Кому легче, что они правы...здоровье не вернёшь. Мои искренние сочувствия !
26 Квітня 2017, 12:12
Судити всім легко... Коли не був в такій ситуації, те що потрібно впевнитись в безпеці коли переходиш перехід це однозначно. Треба завжди розраховувати на дурника. Справа не в українських дорогах чи водіях, а справа в тому що водіїв професіоналів мало решта аматори машини купили права купили, а їздити вміти це не обов'язково. У водія має бути реакція і правильний розрахунок. В нас пішоходи теж не вміють переходити правильно перехід, вони вважають що якщо на переході то все вони праві. Немає взаємо поваги між водіями і пішоходами. Але не в цій ситуації, тут водій винен 100%. Жінка і дитина постраждали безневинно. Я і водій з 14 річним стажем і мама. Ворогу такого не побажаю який страх пережила ця жінка за свою дитину...
17 Травня 2017, 21:03
Водій однозначно не правий! Ростяпа скалічив дві людини!