Центр: зграя диких собак ледь не загризла перехожого

10 Квітня 2017, 08:52
3858

У центрі міста, поблизу будівлі прокуратури на вулиці Винниченка, щоранку бігає зграя собак.

Про це на сторінці «Я люблю Луцьк» у ВК написала Irena Vognenna.

«Щоранку, між 5-6 годиною ранку, у центрі, біля прокуратури, починає бігати свора собак. Сьогодні вранці заледве не загризли якусь приблуду», – повідомила жінка.

Вона зауважила, що ці собаки – різних мастей і розмірів поводять себе досить агресивно: «Страшно йти на роботу...».

У коментарях зазначили, що у схожій ситуації намагались дзвонити у притулок багато разів. Результат – «повний ігнор».

Читайте також: «Тіло тварини є власністю комунального підприємства», – директор КП «Ласка»

 

Коментарі
11 Квітня 2017, 01:02
З ласки завтра приідуть і откуять ядом для крис<br/>Або посадять в вольєр з хворими тваринами-самі помруть<br/>В дани метод один
11 Квітня 2017, 01:04
Змініть керівника Ласки, чому стільки критики?!?!?!! <br/>Вона навіть не думає працювати!
11 Квітня 2017, 01:06
Цих тварин потрібно простерилізувати і вакцинувати-будуть менш агресивні. В нас напевно нема спеціального підприємства, яке має цим займатись <br/>А не іздити по інших містах і труіти тварин там
11 Квітня 2017, 01:08
Надіємось тебе швиденько приберуть від кормушки, красти в притулку-найнижче діло<br/>І як всі тобі повірили, що ти любиш тварин?!?!?!
11 Квітня 2017, 01:10
За стільки років у притулку ні одного нового вольєра, інфіковані собаки у багнюці і бруді помирають<br/>Трупи нібито не встигають виносити<br/>Розвела інфекціі і антисанітарію<br/>Лбди бояться іти, щоб долому не принести і не заразити своіх тварин<br/>Ганьба такій керівничці!
11 Квітня 2017, 01:29
можна ще раз поїхати - пеглянути вольєри + допомогти з чисткою кліток
11 Квітня 2017, 11:15
Штат з 19 людей, які вчасно і офіційно отримують з/п -не справляються???!!!!???? Ми ще мусим приіхати і допомогти?<br/>Волонтери привозять кожен тиждень щось ! А що робить тоді ласка
11 Квітня 2017, 11:18
Як туди поіхати допомагати-якщо у притулку помирають собаки від інфекцій і невідомих вірусів<br/>Ми потім приносим до своіх тварин це все!!!<br/>Ну як допомогти людині, яка в цьому не зацікавлена!!!! <br/>Трупи лежать по тениторіі.... Жах
11 Квітня 2017, 18:33
Заголовок не відповідає змісту матеріалу. &quot;заледве не загризли якусь приблуду&quot;, а не &quot;перехожого&quot;.