Лучанина здивувало, як на заправці «збільшився» бак його «Ланоса»

30 Березня 2017, 16:19
6785

Житель Луцька, який вирішив заправити свій автомобіль на заправці «WOG» у Великому Омелянику, задався питанням: як йому могли залити бензину більше, ніж вміщує бак?

Про цей випадок на сторінці «АвтоАндони Луцька» написав Олександр Семенюк.

«Об'єм бака в Ланосі 48л. В бакові було ще 5л. Заправили 49л. Куди поділись 6л.?», – задає він питання, коментуючи фото.

1

 

Коментарі
30 Березня 2017, 21:49
Не могу слышать этот бред! Так и хочется сказать:-езжай на Укрнафту! Там будет лучше! Если бы Тебя недолили б- ты горло перегрыз бы! Сразу надо подходить и делать пролив, а не гавкать! <br/>П. С. Научись думать и щитать!!!
30 Березня 2017, 22:28
Вася, використовуй українську. Безграмотні москальські понти на кшталт 'щитать' тут явно лишні. Факт зафіксовано. По паспорту 48. Налили 49. Тис більше не на порожньому баку приїхав.
30 Березня 2017, 23:19
Не хвилюйся ,по паспорту це не під горло....в мене по паспорту 60 ,а можу на костилі 64 залити сам перевіряв
30 Березня 2017, 23:30
Читаючи коменти явно проглядається якась заказуха чи не приязнь до даної заправки!
30 Березня 2017, 23:34
Він не нормальний! Та по любом сам пише оцей бруд!!!
30 Березня 2017, 23:38
То це те чудо (на пів мужик-на пів баба), що на заправці кричав без толку! Все хотів, щоб його ті роботяги просили вибачення та по більше почуло людей! Там на АЗС має бути відео! Хоча для нього це не потрібне!!!
30 Березня 2017, 23:44
Таких невдах ніколи ніхто не любив та не поважав, хоча завжди користуються (як клізмою). Але завжди результат один-пригоден для одного місця! <br/>Всім гарного дня!!!
31 Березня 2017, 03:27
Перш ніж піднімати гвалт перевір реальну ємність свого баку а не паспортну! Мені в рено під горла влазить 63л. а по паспорту 50!!!
31 Березня 2017, 10:21
Вихована людина спочатку зважить всі за та проти, а тільки після цього буде пред'являти претензії! Тисячі автомобілів заізджає на цю та інші АЗС і більше ніхто не скаржитися! Один....... На ланосі побачив! Ти спочатку кредити заплати, а не намагайся в такий спосіб підзаробити! Прийми, що навіть,якщо і захочуть владнати дану ситуацію- то будуть брати фінанси у того оператора та пістоля! А ви потрібно годувати свою Сімі! І точно в них не має таких можливостей зловживати (недоливати)! <br/>А піаритись краще на Банковій чи біля олігархів!!!!! <br/>Слава Україні!!!!
31 Березня 2017, 10:34
Сергей! <br/>Может я и с ошибками пишу но точно понимаю что у тебя кукушка не на месте! Ты чего вцепился за паспорт? Подъеду на любую сто и тебе по украински объяснят сколько еще может войти в бак бензина! <br/>Просто тебе этого не надо! Наверное весь вопрос тащится где-то у Тебя там далеко глубоко внутри! Ты сначала разберись из самим-собой!!! <br/>На каком языке ты говориш-не главное! Главное- кто ты в жизни!?!? <br/>А ты на... но!!!! <br/>Слава Україні!! !
31 Березня 2017, 11:46
То китайський бензобак
31 Березня 2017, 11:56
Безграмотний ти повністю)))))Та навіть лузер знає що в бак авто можгна влити на 3-5 літрів більше ніж зазаначено в технічній характеристиці...А ти ні!Видно дійсно перший раз в житі до повного заравляєш....)))