Презентують переклади світових бестселерів про технології майбутнього

26 Жовтня 2015, 15:39
3654

Книги призначені для всіх, хто цікавиться інформацією про сучасні досягнення науки.

У середу, 28 жовтня, о 12 год. в аудиторії № 401 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (вулиця Винниченка, 30) львівське видавництво «Літопис» презентує переклади українською мовою світових бестселерів: книжки Еріка Шмідта і Джареда Коена «Новий цифровий світ» та відомого фізика-теоретика Мічіо Кайку «Фізика майбутнього».

У книжці «Новий цифровий світ» голова ради директорів компанії «Google» Ерік Шмідт і керівник наукового центру «Google Ideas» Джаред Коен на основі свого унікального досвіду намагаються відповісти на одне з найскладніших запитань щодо нашого майбутнього: як технології змінять наше щоденне життя та безпеку, освіту, медицину, медіа. Це книжка не про ґаджети – це погляд на те, яким стане життя людей в новому цифровому світі, де кожен буде на зв’язку.

У книжці-бестселері «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ в останні десятиріччя, трансформують наше життя в наступному сторіччі. Книжка ґрунтується на інтерв’ю з понад 300 провідними науковцями, тими, що перебувають на передньому краї науки.

Майбутнє компʼютера, штучного інтелекту, медицини, енергії, космічних подорожей і навіть майбутнє багатства ‒ про це все можна дізнатися з книжки «Фізика майбутнього».

Ці книги призначені для всіх, хто цікавиться інформацією про сучасні досягнення науки: насамперед для учнів, вчителів, викладачів, студентів, які обирають свій фах. Автори підкреслюють, що за кілька років з’являться зовсім нові галузі індустрії.

«Новий цифровий світ» переклала Ганна Лелів. «Фізику майбутнього» – Анжела Камʼянець, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, наукові редактори українського перекладу професор Іван Вакарчук та професор Віктор Федоренко.

Довідка про авторів.

►Ерік Шмідт – голова ради директорів компанії Google, де він почав працювати з 2001 року. З 2001 до 2011 року був головним виконавчим директором Google і керував стратегією компанії разом із засновниками Сєрґєєм Бріном і Леррі Пейджем. Перш ніж приєднатися до компанії Google, Ерік Шмідт був головою ради директорів і головним виконавчим директором компанії Novell, головним директором з технологій у корпорації Sun Microsystems. До цього він входив до складу групи науковців у центрі досліджень компанії Xerox у місті Пало-Альто (PARC), а також обіймав посади в компаніях Bell Laboratories і Zilog. Він також очолює раду директорів фонду «Нова Америка» та з 2008 року є членом ради опікунів Інституту перспективних досліджень у Принстоні (штат Нью-Джерсі).

►Джаред Коен – засновник і директор наукового центру Google Ideas. Він є стипендіатом Родса, автором двох книжок – «Діти Джихаду» (Children of Jihad) та «Сто днів тиші» (One Hundred Days of Silence). Року 2013 журнал Time назвав Джареда одним із сотні найвпливовіших людей у світі. Коен також є членом ради директорів корпорації SFX Entertainment і членом консультативної ради директорів Національного антитерористичного центру.

►Мічіо Кайку ‒ науковець зі світовим імʼям у галузі теоретичної фізики. Обіймає посаду професора теоретичної фізики в міському коледжі та університеті  Нью-Йорка. У віці 21 рік закінчив Гарвардський університет і почав працювати в лабораторії Берклі. У 26 вже читав лекції в Прінстонському університеті.Професор Кайку ‒ автор девʼяти науково-популярних книжок, дві з яких ‒ «Візії: як наука змінить світ ХХІ століття» та «Гіперпростір» ‒ стали бестселерами і перекладені на десятки мов світу, в тому числі українською.

Ведучий численних наукових програмах на телеканалах BBC-TV, Discovery і Science, присвячених визначним винаходам і відкриттям, знімається в документальних фільмах, ведучий щотижневої програми на радіо, яка має своїх слухачів в 130 містах США, виступає з лекціями в багатьох країнах світу.

Феномен Мічіо Кайку полягає у вмінні доступно пояснити складні проблеми теоретичної фізики та світобудови для широкої аудиторії.

Коментар
25/04/2024 Четвер
25.04.2024
24.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром