Роздратований школярами з рюкзаками лучанин звернувся до влади міста

19 Березня 2017, 11:49
4204

Лучанин звернувся до влади міста, оскільки вважає некультурною поведінку дітей у громадському транспорті.

Відповідну петицію вчора, 18 березня, розмістив на сайті ЄСМП місцевий житель Павло Іващенко.

Він запропонував міській раді звернутися до шкіл міста з рекомедацією провести з учнями роз'яснювальні роботи про поведінку в громадському транспорті.

«Звернути увагу на наплічники, тому що, коли діти їх не знімають, заходячи в транспортний засіб, вони заважають як іншим пасажирам так і собі (я неодноразово бачив як дітей крутили дорослі, які проходять поруч, а також, як діти чіплялись своїми наплічниками за елементи маршрутних таксі чи за інших пасажирів)», – написав він у свому зверненні.
 

Нагадаємо, днями інший лучанив попросив звільнити начальника управління транспoрту Луцькoї міськoї ради Анатолія Миронюка через критичну ситуацію з транспортом у місті.

Коментарі
19 Березня 2017, 15:28
Батьків потрібно заставляит вчіти своїх отприсків, дуууже рідко бащу щоб діти уступали місце бабусям-дідусям, просто нагло перші в маршутку забігають і щаймають місця сидячі
20 Березня 2017, 01:21
Так зараз рюкзачки в моді :-)
20 Березня 2017, 12:33
А скільки цих учнів ,які їдуть за 1 гривню , особливо ввечері (явно не зі школи) сидять і спілкуються через гаджети вартістю не менше 5000 гривень. Питання : то на такі забавки технічні гроші є - а щоб оплатити проїзд коштів немає... <br/>Тоді чому я оплачую 3 гривні і стою, в той час, коли &quot; наші квіти&quot; роблять вид тотальної зайнятості. До батьків : коли купуєте дітям такі &quot;цяцьки&quot; , бо це не для навчання, явно - то навчіть і культури поведінки в громадському місці.
20 Березня 2017, 14:46
злобне стадо зашипіло. Ні то п..здець, якийсь вже школярі з рюкзаками в громадському транспорті їх дратують, то їздіть в таксі, або власними авто.
20 Березня 2017, 20:27
Вам аби тільки говорити.Хоть один пробував підняти той портфель,він важчий за саму дитину.А дитині його треба носити тому те дитя і хоче сісти в транспорті.
21 Березня 2017, 12:00
Не стільки мова за портфель , як за те ,що ваші діти їдуть за 1 гривню, а в формування ціни йдуть всі затрати та кількість пасажирів, тобто за внуків платять бабусі , яким вони місцем не поступаються. Бо бачте саме в транспорті їм закортіло слухати музику та переписуватися в телефоні. Колись вони і вам не лише місцем не поступляться, а й кружки води не подадуть... Бо ви їх так виховали.
22 Березня 2017, 14:17
То ходіть пішки чи переходьте на велосипед !!!)) І ніхто не заважає з рюкзаками, і для здоров'я корисно!