Біля Луцькради страйкують маршрутники

01 Березня 2017, 11:06
2825

У Луцьку розпочався страйк водіїв маршрутних автобусів. 

1 березня кілька десятків чоловіків зібралися на вулиці Богдана Хмельницького біля будівлі міської ради, повідомляє ВолиньPost.

Основна вимога страйкарів - підвищити вартість проїзду в маршрутних автобусах у Луцьку.

Так, водій автобуса, який курсує маршрутом №22, каже, що у нього та колег важкі умови праці. Однак через «застарілий» тариф їм не можуть підвищити зарплату.

Зауважимо, що рух вулицею не перекритий, а маршрутники, які проїжджали повз сигнали на підтримку колег.






 

Коментарі
01 Березня 2017, 13:36
Всі автобуси в АТО і це буде доречно
01 Березня 2017, 13:45
Так давайте вийдем всі страйкувати проти страйку водіїв (проти підвищення тарифів)<br/>Лозунг &quot;цей пасажир не катається на маршрутах 4 місяці&quot; .
01 Березня 2017, 14:56
Ще б більший автобус купили на маршрут ідіоти!!!!На такий автобус і по 10 грн проїзд не окупиться
01 Березня 2017, 15:19
Не ціну підняти.а краще привести автобуси у належний вигляд.Помити вікна і підлогу.Нідочого не можна доторкнутися кругом бруд.Водіям заборонити курити в автобусах.На кінцевих зупинках заходиш.як у курілку.Водіям також слід бути охайнішими.
01 Березня 2017, 15:33
Дайте зарплату 1000 Є і ми всі будем платити за все!!!
01 Березня 2017, 15:36
А брудні , без опалення і кондиціонерів маршрутки вже давно треба зняти з рейсів! А жахлива обдерта реклама? кошмар в місячну ніч ! І вони ще хочуть більші гроші, а вигляд водіїв - на роботу як у хлів!
01 Березня 2017, 15:46
А які сидушки і спинки?!!! Колись (влітку) вийшла з маршрутки в білій блузці з рудою спиною і пішла в адміністрацію, а потім побачила !!!!Класс!!!! Я б їх тоді &quot;з&quot;їла&quot; б. Вони ще хочуть 5 гривень???? Хай менше крадуть. Де квитки???? А на іншому маршруті сіла просто у воду ?!!!! А поручні які липкі, сумніваюсь чи їх хоч раз мили!!!!
01 Березня 2017, 15:54
Про чистоту та порядок у салоні в першу чергу варто казати пасажирам, а особливо вихідцям з сіл і біженцям из руского міра, а потім вже до водія ставити претензії!!
01 Березня 2017, 15:56
Так як вони себе ведуть і гадять , просто по-бидлячому! , то ще повчитись треба.
01 Березня 2017, 17:18
якщо не вигідний бізнес його потрібно закривати
01 Березня 2017, 18:01
100%
01 Березня 2017, 18:12
ой не треба вже прибіднятись! У вас, водіїв зарплата вища, ніж в багатьох інших сферах!<br/>Вірніше не зарплата- а виручка
01 Березня 2017, 18:27
Тільки через встановлення валідаторів, або обов' язкового введення контролерів для перевірки маршрутів на видачу квитків водіями. Плюс треба більш сильніший контроль за квитками, які є у водіїв на предмет фальшивих. І ще одне. Контроль мусть бути парний і бути з пенсіонерів, вчителів, ветеранів бойових дій, інвалідів і відомих своєю принциповистю громадян міста.
01 Березня 2017, 20:44
Порадувало про чистоту - вікна й рами точно брудні через невихованих пасажирів. Це ж пасажири мають їх мити, нє?!
02 Березня 2017, 11:59
За село уже мовчіть .Пани мої дрідні , а воші як біб
03 Березня 2017, 12:13
Важкі умови праці - до свого роботодавця. А то ж ваші роботодавці (власники) - коли платять податки, то ніяких шкідливих умов праці та найнижчі податки, а ви (виконавці) все хочете взяти зі споживачів, до речі , незаконно.