Луцькі велосипедисти показали себе у Львові

13 Лютого 2017, 21:04
1984

На критому велотреці навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові  відбувся зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з багатоденної гонки і зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з олімпійських номерів програми.

Змагання зібрали близько 150 провідних велосипедистів національного рівня, які представляли команди 10 областей України, - повідомляють у луцькій мерії.

Успішно виступили на цих змаганнях спортсмени Луцького велосипедного клубу "Темп". У дисципліні трек та багатоденній гонці (спринт) серед чоловіків лучанин Андрій Сач посів почесне четверте місце, а в тих же дисциплінах серед жінок його колеги по команді Олександра Логвинюк стала другою, а Юлія Дорошенко  посіла третє місце.

На наступному Чемпіонаті з олімпійських видів спорту - велотрек – лучани знову серед кращих: завоювали чотири медалі різного ґатунку.

Олександра Логвинюк (дівчата) у командному спринті зайняла 1 місце, командна гонка - 3 місце, гіт 500м з місця — 2місце.

Андрій Сач (чоловіки) в командному спринті завоював 3 місце, а у спринті - 4 місце.

Юлія Дорошенко та Яна Беломоіна в командній гонці були лише п'ятими.

Іван Коледюк (юнаки) у дисципліні кейрін (юнаки) показав четвертий результат, а у командному спринті став п'ятим.