Міський голова повідомив, коли з’явиться тепло в квартирах

10 Жовтня 2015, 11:15
3863

Микола Романюк розповів про початок опалювального сезону.
 
«Опалювальний сезон в місті розпочнеться з понеділка 12 жовтня. В першу чергу тепло подаватиметься в заклади охорони здоров’я,освіти та соціального захисту», – повідомив Микола Романюк у Facebook.  

Коментарі
10 Жовтня 2015, 19:24
ооо, клас.... нарешті буде тепло.дякую меру за те, що дбаєте про жителів
10 Жовтня 2015, 19:33
люблю нашого міського голову. такі приємні новини останнім часом. і як за такого мера не голосувати.
10 Жовтня 2015, 19:37
вода гаряча, батерії теплі... чудово. дякую Миколі Ярославовичу за турботу. голосуватиму за вас.
10 Жовтня 2015, 19:55
це я розумію... обіцяв гарячу воду- включили. похолодало на вулиці-перенесли дату початку опалювального сезону. оце робота. а не пусті балачки.
10 Жовтня 2015, 20:38
буде тепло.. хороша новина, бо передають суттєві похолодання. дякую Миколі Ярославовичу за турботу
10 Жовтня 2015, 20:46
будемо грітись .. нарещті. спасибі меру за турботу.
10 Жовтня 2015, 21:16
Микола Ярославович, вихідні почались з хорошої новини. дякуємо, що дбаєте про місто і жителів
10 Жовтня 2015, 22:04
На Кравчука досі немає гарячої води!!!
11 Жовтня 2015, 14:22
поживемо та побачимо, як буде тепло в квартирах і за які гроші
13 Жовтня 2015, 12:27
а ми навідь теплої води не бачимо бо болярна на кравчука погнила. то про тепло і не мріємо. обросли як чукчі за літо брудом,то і осінь і зиму витримаємо.Літо пройшло а на зиму згадали що труби гнилі.мерзнуть і садочки.Шкода Романюка.Чесний дійсно і коли на прийомі до нього я попросила допомоги,він і допоміг,і його шофер додому привіз (після часів Шиби був інсульт).Щодо виборів щиро зичу йому перемоги не для нього а для нас. Коней на переправі не міняють, а він хороший господар.Будьте люди справедливі і не продавайте свою совість тим, хто розкидається своїми мільйонами щоб прийти до влади.Вибрали в Верховну раду Гудзя, а де він зараз.Набрав помічників за гроші народу і жирує у Києві.