Довгі місяці без гарячої води: хроніка подій

07 Жовтня 2015, 17:47
7064

Тривалий час топ-темою для містян була проблема гарячого водопостачання.

Район.Луцьк нагадає «хроніку безгарячого життя лучан». 20 травня на сайті Луцькради з’явилося коротке повідомлення: у місті тимчасово припинено подачу гарячої води. У зв’язку з обмеженням газопостачання до котелень міста, тимчасово припинено подачу гарячої води до споживачів. Вибачте за тимчасові незручності.

А вже 21 травня соцмережі зарясніли першими іронічними повідомлення на зразок «Товариші, сезон моржування відкрито!»

Минулої п’ятниці, 2 жовтня, в інтернеті з’явилося чергове сенсаційне повідомлення: міський голова Микола Романюк заявив, що у місті буде гаряча вода. І вона таки потекла на радість лучанам.

На форумі «Луцька дошка» лучани влаштували таку собі перекличку, у яких районах з гарячого крана ллється довгоочікувана гаряча вода.

AnimaNoir
5 жовтня 2015 - 18:08
Конякіна, гаряча вода присутня. Домучились)

yura-patriot

5 жовтня 2015 - 18:54
Конякіна(район риббази) вода пішла дуже гаряча, щойно пробував.
PS: я вже навіть і не знаю чи вона мені потрібна, на кухні посудомийка сама гріє і миє, у ванній бойлер, напевно так і на далі не буду користуватися, млять така дорога стала.

vetalforever
05 жовтня 2015 - 19:11
Соборності поки нема

sashulya
5 жовтня 2015 - 19:16
По Кравчука нету и наверно сегодня не будет(

Лучани цікавилися: у всіх будинках вмикатимуть чи тільки у вибраних...
Лучани цікавилися: у всіх будинках вмикатимуть чи тільки у вибраних...

 

СОАД
5 жовтня 2015 - 19:23
походу на соборності вже й не буде

nataljka
5 жовтня 2015 - 19:25
на пр. Волі нема....І з гарячого крана нічого взагалі не тече(((

Sandro
5 жовтня 2015 - 20:00
Гулака - вже є!

YouRich
5 жовтня 2015 - 20:01
ДПЗ - тече холодна з гарячого крана.

lilechka
5 жовтня 2015 - 20:01
На Ветеранів вже є
на Молоді нема(

xforester
5 жовтня 2015 - 20:37
На Ветеранів немає (ну не у всіх будинках)...

Gendruk
5 жовтня 2015 - 21:29
Волі, 37 є

YUR4IKLIM
5 жовтня 2015 - 21:32
чорновола Є

anthony05
5 жовтня 2015 - 21:45
Молоді є.

Liontiger
5 жовтня 2015 - 22:01
Липинського є, але поки що чорна рідина, а не вода.

yuraa
5 жовтня 2015 - 22:10
Да і нафік вона треба? з такими то тарифами, я вже звик до каструлі нагрітої води.

maluj
6 жовтня, 08:15
ДПЗ, вже водичка гаряча але дуже ржава з крану тече.

scorp

6 жовтня, 10:49
на 33-тьому вже є гаряча вода (на фото)
ось вона - можна покупатись і постірати.
(електрогенератор з насосом викачують гарячу воду з каналізації)

Викачують гарячу воду з каналізації
Викачують гарячу воду з каналізації

scorp
6 жовтня, 10:54
по факту - будинок на Воїнів-інтернаціоналістів - в гарячому крані сухо. Говорив з спецами з Луцьктепло - подача до будинку є, перекрито в системі. Аварійні з МЖК обіцяли відкрити.

("сабака з мелициями обещала прийти")

milana
6 жовтня, 11:17
Кравчука - є гаряча вода

sashulya
6 жовтня, 11:22
Кравчука - є гаряча вода
Урррааа, надо бросать все дела и бежать домой и киснуть, киснуть, киснуть !)

MaestroA

6 жовтня, 12:06
Гордіюк теж тільки що включили.

Ksenija 173
6 жовтня, 12:10
Соборності. Немає...

Alexander47
6 жовтня, 12:16
В мене на Кравчука вода то є з гарячого крана, тільки от зовсім не гаряча

lord
6 жовтня, 12:21
Соборності непарна сторона - кипяток

Mykola81
6 жовтня, 17:25
Молоді ---- вода вже є , але не  сильно гаряча ,  я руку тримав хвилину спокійно

LaMeRiLKiN

6 жовтня, 18:39
На Гулака нарешті пустили гарячу воду. І, напевно, аби люди не жалілись на похолодання, зробили так, щоб півгодини з обох кранів лилась тільки гаряча

sirgo
6 жовтня, 19:30
Соборності 40. Є гаряча вода, але трохи ржава.

Kiodinn
6 жовтня, 20:21
Наливайка, вже є. "Умиваніє" пройшло на ура)

zaHARE
7 жовтня, 09:07
Відкрутив вранці центральну гарячу- йшла іржава і ледь тепла.Закрутив і знову перейшов на бойлер.

Сьогодні на проспекті Молоді з крана текла кольорова вода.

 

Коментарі
08 Жовтня 2015, 15:36
Карпенка-Карого 11 НЕМАЄ ВОДИ і НЕ ЯСНО КОЛИ БУДЕ!!!!!!
08 Жовтня 2015, 19:21
тож все по черзі. сказал до кінця тижня... тод тиждень ще не закінчився. тим більше, Романюк як сказав- значить так і буде.
08 Жовтня 2015, 20:11
На<br/>Наливайка теж гарячоі води ще не бачили.
09 Жовтня 2015, 23:27
на молоді 12 води гарячої не має