Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Луцькрада планує витратити три мільйони на покупку автобуса

14:42 10.01.2017
752

Міська рада хоче купити автобус, яким користуватимуться творчі колективи Палацу учнівської молоді, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл.

Про це йшлося на засіданні бюджетної комісії у вівторок, 10 січня.

Передбачають, що власний автобус зменшить навантаження на батьків, які не завжди мають змогу оплачувати поїздки дітей на змагання та виступи в інші міста та за кордон. Окремі депутати виступили проти таких витрат, оскільки вважають, що в системі освіти є більш нагальні питання.

Зокрема Борис Смаль стверджує, що пріоритетним варто зробити фінансування ремонту шкільних приміщень – дахів, харчоблоків. Його підтримав депутат Олександр Кравченко. Він запропонував не купувати автобус, а виділити гроші на перевезення дітей. Це, на його думку, буде не тільки дешевше, а й сприятиме розвитку нерегулярних перевезень.

«Я пропоную в цьому році закласти гроші на нерегулярні перевезення дітей ПУМу. Проаналізувати, куди їздили, скільки витратили і чи треба нам взагалі купувати той автобус», – зазначив депутат.

Натомість заступник луцького міського голови Андрій Киця переконаний, що автобус – річ потрібна. З його слів власний транспорт має і військовий ліцей, і педагогічний коледж, тому дивно, що він відсутній у луцьких шкіл. На думку Андрія Киці, автобус зможуть використовувати не тільки для перевезення дітей, які навчаються у ПУМі, а й для потреб спортивних та загальноосвітніх шкіл.

Остаточне рішення, чи виділяти три мільйони на закупівлю автобуса, вирішуватимуть депутати на пленарному засіданні сесії міськради.

Софія СІЧКУН

Загрузка...
Коментарі
24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин