Перемоги: біля мосту ліквідують пішохідний перехід

01 Жовтня 2015, 16:45
6487

Нещодавно на проспекті Перемоги почали зводити паркан, що відділятиме тротуар від проїжджої частини.

Робітники неохоче розповідали про огорожу, проте кілька слів все ж вдалось отримати.

Зокрема, сам процес встановлення паркану займе ще кілька днів. А перехід, що знаходиться перед мостом, будуть ліквідовувати, - зазначили працівники, - і додали, що на зручність пішоходів це не вплине.





 

Коментарі
01 Жовтня 2015, 23:53
...і добре зробдять !!!
02 Жовтня 2015, 04:59
А людям, які поблизу живуть як переходити??!
02 Жовтня 2015, 11:49
Під мостом або на світлофорі
02 Жовтня 2015, 11:55
ІдіЁти.
02 Жовтня 2015, 14:04
Ну взагалі то там перехід небезпечний, але й далі на світловорі машини їздять з 4-х сторін, а тепер ще й з однієї сторони будуть гонщики з моста летіти. Страшно!
02 Жовтня 2015, 16:45
Перехід небезпечний, треба ліквідувати. Безпека важливіша за зручність
02 Жовтня 2015, 18:31
Та невже !!!
03 Жовтня 2015, 00:08
Нещодавно після ремонту мосту розмовляли з дружиною на цю тему: взимку, коли міст підмерзне буде дуже небезпечно переходити по пішохідному переходу. Автомобілі тормозячи створять ковзанку і зупинитись буде просто неможливо.<br/>Підтримую демонтаж пішохідного.
03 Жовтня 2015, 01:40
На всі 100 згідний і як автомобіліст і як пішохід і як велосипедист... це дорожнє покриття яким облаштували міст хоч і гарне, але досить небезпечне в момент підмерзання. Багато кому з пішоходів не зрозуміло, що таке зупинити купу заліза на ожеледиці тим більше з гірки, навіть при малій швидкості розгону... А в нас щей люблять потрандіти по телефону переходячі дорогу... І взагалі з самого початку цей перехід придумав якийсь ідіот....
03 Жовтня 2015, 12:29
давно пора було йго прибратати скільки людей було там покалічено і машин побито що не тиждень то якийсь інцидент і взагалі на мою думку шкоду заподіяну втаких місцях треба покладати на тих чиновників які приймають рішення по встановленню знаків то може бувби кращий порядок на дорозі є ще декілька ідіотських пішохідних переходів і зупинок громадського транспорту біля фуршету(перехід прямо із саредини зупинки люди між транспортом вискакують під колеса район гпз на повороті біля молитовного будинку(зупинка крутий поворот перехід) складається враження що ті хто відповідає за це або повні ідіоти або манякі
04 Жовтня 2015, 02:40
Є ще незрозуміло встановлений перехід на вул.Шевченка... Щоб пропустити пішоходів - треба зупинитись НА МОСТУ
04 Жовтня 2015, 11:52
Так! У нас полюбляють то пішохідний перехід за/перед мостом встановити! Ще дуже полюбляють зупинку перед пішохідним переходом облаштувати накшталт як напроти меморіалу. А ще дивує безпечність пішоходів. Хоча в правилах чітко написано: Пішохід перед переходом повинний впевнитись в безпеці свого руху (подивитись на ліво, на право зупинившись перед проїзджою частиною давши зрозуміти, водіям АТЗ, що збирається переходити дорогу)
05 Жовтня 2015, 02:35
У нас місто дурних чиновників і людей. Ще є така у нас зупинка біля варшавського ринку, мало того що маршрутні стать на перехресті, то ще їдуть всі на червоне світло. Знака зупинки там не має, він знаходиться за 30-40м до світлофора і там є заїздний карман. Але це нікого не турбує. Якби ставали там то правила дорожнього руху не порушували б