Пам’ятник Бандері обійдеться у 3,5 мільйона гривень

07 Грудня 2016, 14:20
2241

Будівництво пам’ятника Степану Бандері на проспекті Соборності обійдеться у 3,5 мільйона гривень.

Інформація про це розміщена на сайті електронних закупівель Prozorro.

Замовником робіт є управління капітального будівництва Луцької міської ради. Виготовленням пам’ятника буде займатися колективне мале підприємство «Гранітбудексклюзив».

До слова, це підприємство перемогло у конкурсі на найкращу ідею скульптури ще у 2009 році.

«Переможцем конкурсу на кращу ідею спорудження пам’ятника Степану Бандері визнано авторський колектив за рішенням Луцької міської ради від 29.07.2009 року №44/5. До складу цього авторського колективу скульпторів та архітекторів включено власника КМП «Гранітбудексклюзив», його комерційного директора Грабарчука С.М.», – йдеться тексті обґрунтування рішення.

Оскаржити рішення можна до 17 грудня 2016 року.

Коментарі
07 Грудня 2016, 18:12
Чому б цей монумент не поставити на меморіалі Слави.Біля РАГСу він не потрібний.
07 Грудня 2016, 18:36
лучанка, щоб коли комуністи прийдуть до влади їм легче було його знести. краном зручніше заїхати туди.
07 Грудня 2016, 20:38
мало маем проблем через нього???????........................героя найшли ...це нетільки моя думка.а багатьох людей..ще е живі свідки тих подій...
07 Грудня 2016, 22:08
Що немає більш куди гроші потратити? Поставте на Соборності, потім побачите результат. Не місце там йому. А гроші на памятник треба було збирати з тих, хто хоче цей памятник, тоді побачили б як назбирали 3,5 мільйони. А гроші краще потратити на садочки, школи чи сквери для людей.
08 Грудня 2016, 01:55
А-ля Дацюк недозаробила?
08 Грудня 2016, 15:49
Який він герой? Вже з Леніна зробили героя.А потім знімали і топтали памятники.Краще ці гроші витратити на лікування хворих дітей.А хто хоче нехай ставить памятник за свої кошти а не людські.
08 Грудня 2016, 16:12
Краще ці грощі на потреби дітей сиріт витратили. Комусь він герой, а комусь і ні...навіщо витрачати гроші під час кризи...на непотрібні пам'ятники...будемо добре жити тоді і будем дурницями займатись...стільки дирок в бюджеті міста, а ми пам'ятники ставимо...чи може нашій міський владі треба пару міліончиків відмити
08 Грудня 2016, 16:44
нема куди гроші діти,ставте там де народився.