Мер Луцька – один з найкращих в Україні

01 Грудня 2016, 13:01
5407

Міський голова Микола Романюк увійшов в трійку найкращих мерів України.

Про це у четвер, 1 грудня, на пленарному засіданні сесії Луцької міської ради розповів депутат Микола Дендіберін.

Він зауважив, що відповідну інформацію йому повідомили з Кабміну під час телефонної розмови. Микола Романюк став одним з тих, хто найкраще виконує свої обіцянки перед громадою.

У свою чергу Микола Романюк зауважив, що коли інформація правдива, то чути компліменти приємно. Проте зазначив, що усе зроблене для міста – результат злагодженої роботи усіх структур.

«Я ніколи на цьому не спекулював – все що робиться, робиться завдяки нам усім. Якщо це так, то дякую нам всім за спільну роботу, це ми робимо разом», – зауважив Микола Романюк.

Софія СІЧКУН

Коментарі
01 Грудня 2016, 21:38
Це ж за які такі заслуги, що вміє гарно обіцяти, у моєму будинку на вулиці Шевченка 88, ще в лютому місяці обіцяв вирішити проблему з опалення, і що ви думаєте, майже 70 кв. І досі без опалення; то ж якщо він на 3 місяці, то хто ж уже має бути на останньому.
01 Грудня 2016, 22:44
А можливи в Луцьку міст (на Рівненській) найкращий в Україні, його пан мер дуже вчасно і дотепно ремонтує, дуже злагоджена робота.
02 Грудня 2016, 00:59
Про покійника або добре, або платні некрологи... Судячи з епітафії... Скоро.
02 Грудня 2016, 07:46
Такого чуда ще не бачив і не чув. Задумайтеся уважно про джерела - Дендеберіну (!) по секрету повідомив хтось (!) з кабміну (!). Це все одно, щоб сказати, що Столяру подзвонив Обама і сказав, що Гунчик кращий губернатор в Украіні!
02 Грудня 2016, 11:53
Напевне з урахуванням здобутків Палиці... То тоді дійсно непоганий результат... Хоча за останній час дороги і трохи освітлення, то це радує від мера...
02 Грудня 2016, 13:10
дебілокомедія. Дендиберін - представник Кабміну в Луцьку )))))))
02 Грудня 2016, 18:11
Хороша людина і порядний мер.
03 Грудня 2016, 00:42
... напевно автори негативних коментів за межі радіуса 100 км. не виїзжали і гадки не мають яка ситуація в регіонах ( не буду уточнювати). <br/>Поважаю Мера. Так тримати Микола Ярославович!
03 Грудня 2016, 10:39
Хочу спитати від усіх Лучанів Микола Романович де дорогі які ви робили???????<br/>Ями такі що їхати не можливо але навіть зими небуло ((((
04 Грудня 2016, 12:11
ЩО за народ такий пішов ? ОБІЙДИ 80 ДВОРІВ і подивись , що зроблено !!! А ями --обіжджай там , де живеш --корисно ходити для свого здоровячка ....
04 Грудня 2016, 16:38
вірити Дендіберіну - себе не поважати. <br/>З ДНР йому можуть тільки подзвонити. его там всегда ждут.