Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

33 квартал: громаді відсудили земельну ділянку вартістю 300 тисяч

09:29 10.09.2015
451

Суд повернув громаді міста земельну ділянку на вулиці Космонавтів біля парку 900-річчя Луцька, яку було передано у приватні руки.

Торік у листопаді прокуратура міста провела перевірку щодо порушень вимог земельного законодавства під час передачі у 2001 році у власність громадян земельних ділянок площею близько 1 гектар біля парку, інформує сайт волинської прокуратури.

З'ясувалося, що попри те, що рішення виконкому Луцької міської ради про надання у власність громадянам цих земельних ділянок було визнане незаконним і скасоване Луцьким міськрайонним судом за позовом прокурора міста Луцька ще навесні 2002 року, розпорядженням Луцького міського голови у 2009 році, з посиланням на скасоване судом рішення виконкому, земельним ділянкам було присвоєно поштові номери, а їхнім «власникам» видано державні акти про право власності на земельні ділянки.

Відтак прокурор міста Луцька в інтересах держави звернувся до суду визнати недійсними державні акти про право власності, скасувати їхню державну реєстрацію й повернути землю у власність громади.

Нині, завдяки реагуванню прокуратури, на виконання рішення суду одна земельна ділянка вартістю 300 тисяч гривень уже зареєстрована за територіальною громадою міста.

Загрузка...
Коментарі
23 червня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин