Район Відродження: ветерани АТО розбирають паркан навколо віп-забудови

22 Серпня 2015, 10:29
10425

Сюрприз чекає на мешканців елітного мікрорайону депутата Луцької міськради Валерія Бондарука і депутата Волинської обласної ради Святослава Кравчука, яких немає вдома.

З самого ранку на Вишеньці кипить робота: чоловіки в камуфляжах розбирають добротний паркан, який відділяє розкішні домівки від цікавих очей в районі проспекту Відродження (поблизу ресторану «Золотий дракон»). Але це не пограбування і не вандалізм: власник паркану Леонід Джулінський і його фірма «Домінанта» віддають паркан на будматеріали для ветеранів АТО.


 

До такого кроку бізнесмена підштовхнуло небажання сусідів розрахуватися за спорудження огорожі. За словами, Леоніда Джулінського, віп-сусіди від 2001 року не заплатили ні копійки. Тому, коли до бізнесмена звернулися колишні атошники за матеріальною допомогою, той вирішив розібрати триматровий капітальний паркан і віддати на потреби ветеранів.



 

За інформацією Волинського агенства розслідувань, історія елітного житлового кварталу “Вишенька” почалася в 2001 році, Луцька міська рада видала приватному підприємству ВКФ “Домінанта” державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,23 гектара на вулиці Загородній. На цьому колишньому пустирі постали 5 елітних будинків, в яких оселилися неостанні люди: власник фірми “Домінанта” Леонід Джулінський, тоді ще заступник міського голови (а нині депутат обласної ради) Святослав Кравчук, депутат Луцької міської ради Валерій Бондарук, родини підприємців Вовків та Янчуків.


 

Коментарі
22 Серпня 2015, 15:12
фірмочці
22 Серпня 2015, 15:22
до Джулінського прийшли за грошима, а він, хороший дядько, використав атошників, як фактично безкоштовну робочу силу та засіб повернення грошей?
22 Серпня 2015, 16:03
Завтра проводи Джулинського в зону АТО!приходьте лучани буде весело
22 Серпня 2015, 16:46
О...бондаруківське кодло зашевелилось...
22 Серпня 2015, 16:58
І коли журналюги перестануть, не піднявши сраку і не перевіривши даних, писати всяку фігню? В краіні війна, а ми спекулюємо на АТО, сиротах. Хоч хтось запитав тих сиріт, чи перепадає ім все обіцяне? А куди в АТО подінуть розібраний забор? Керівники ветеранів АТО! Вам не соромно?
22 Серпня 2015, 17:20
Через таких продажних ми ніколи не переможемо в цій війні! Хтось щось ляпне (напише) і ми віримо! І йде сусід на сусіда за бабло , і журналісти тут же, і псевдокерівники псевдоблагодійних та ветеранських організацій.
22 Серпня 2015, 18:07
що колись на свому базарі побив журналістів та потрощив камеру
22 Серпня 2015, 20:48
так це він зараз він їм платить ви почитайте статті під копірку
22 Серпня 2015, 20:49
шаповал перший праведник
22 Серпня 2015, 21:32
Бондаруківське і Кравчуківське шумовиння впало в істерику і активно строчить коментарі на свій захист. Далі буде веселіше. Обіцяємо. Ветерани АТО
22 Серпня 2015, 23:13
це мабуть наслідки, а причини мабуть тут гарно описані:<br/>http://nashigroshi.org/2015/08/22/dvoje-deputativ-hochut-vidibraty-zemlyu-u-susida-biznesmena-schob-vin-ne-zbuduvav-budynok-dlya-ditej-syrit/
23 Серпня 2015, 00:27
вони їх просто не читають сірожо
23 Серпня 2015, 12:43
Порівняйте цю красу з коридором Волинської обласної поліклініки. Дуже сумно.
23 Серпня 2015, 14:29
З девятиповерхівки я бачив, як так звані Волинські атовці при появі міліції розбігалися в різні сторони зі своїми болгарками, як щурі з корабля. Сором.Це бритоголові найманці, які за гроші підуть на всяку підлість.
23 Серпня 2015, 14:41
Ви порівняйте маєтки пана Сидора, його сина з коридором Волинської обласної поліклініки. Кравчукам і Бондарукам далеко до них. Дуже сумно.
23 Серпня 2015, 18:14
Позор усім!!!!! - купленій пресі, злорадному бидлу, яке прокурює все що заробить і жде Леніна щоб всіх зробив рівними відібравши в іншого. Хіба не ясно що це розборки придуркуватого , який на картинці з сиротами робить собі рекламу благодійника. Це жмот вищої категорії- спонсоруючи всілякі акції ітелемарафони спонсорував це з карманів ти х же бувших друзів- сусідів, привласнюючи собі всю славу. Сиріт він шкодує- запитайте що він дав своїм дітям від першого шлюбу?- які стосунки з сином від другого?- обнімаючись з святими отцями перед телекамерами цей негідник не може слова мовити без руского мата.
23 Серпня 2015, 22:17
Невже лучани ведуться на аж так непрофесійно зляпані замовні акції! Шановний замовник статті - більше креативу - а то нічого окрім сміху - і жалю до людей - ветеранів АТО - яких ви використовуєте для власної вигоди - ващі опуси не викликають. Майте совість - підло спекулювати дітьми-сиротами...і ветеранами АТО...
23 Серпня 2015, 22:18
Невже лучани ведуться на аж так непрофесійно зляпані замовні акції! Шановний замовник статті - більше креативу - а то нічого окрім сміху - і жалю до людей - ветеранів АТО - яких ви використовуєте для власної вигоди - ващі опуси не викликають. Майте совість - підло спекулювати дітьми-сиротами...і ветеранами АТО...
24 Серпня 2015, 00:48
Чому тоді Джулінський свій паркан не розбере? В нього там палаци найбільші зі всіх. Чому своїх синів в АТО не віддасть? Чому сам АТО не допоже,а розбирає майно інших людей?
24 Серпня 2015, 01:06
Примітивні бажання тупої сірої маси зрівняти всіх і вся! Коли вже зацікаветесь власними огорожами? Сором.. який сором жити на одній землі з придурками..
24 Серпня 2015, 14:35
Жополизам всіх олігархів і Кравчуковським і Бондаруковським і Жулінським повідомляємо: Нам до одного місця чиї паркани трьохметрові ховають награбоване людське добро. Ми прийшли забрати офіційно передані нам будматеріали. Ці будматеріали роздаються всім бажаючим учасникам АТО БЕЗКОШТОВНО для власних потреб.Будуть відомі інші незаконно побудовані паркани, будинки,дачі- будемо і їх розбирати. Інвалідів, ветеранів, якими ніхто не переймається у нас на Волині вистачає. Слава Україні!
24 Серпня 2015, 16:59
льоню малий що тебе чекає робота їздового батько гроші роздасть тобі рекламу на майбутнє зробить рукавички не жмуть на фотці
27 Серпня 2015, 15:59
скористайтеся безкоштовно послугами спорткомплексу Лідер який будувався для авганців Ддулинський запускае всіх на безоплатній основі
03 Вересня 2015, 15:24
Яка різниця є той паркан, чи нема !? Їм від того на жарко не холодно. І грошей менше не стане. А замість уламків цегли могли АТОвцям чимось нормальним допомогти а не обїдками.
03 Вересня 2015, 15:24
Яка різниця є той паркан, чи нема !? Їм від того на жарко не холодно. І грошей менше не стане. А замість уламків цегли могли АТОвцям чимось нормальним допомогти а не обїдками.
12 Жовтня 2015, 15:26
читаю ваші коментарі і біль стає сильнішим. милі хлопці з АТО.навіщо вам недоїдки з панського столу.Джулинський давно купив суддів з міськрайонного суду .Це -перевіренні дані. Швидше всі повертайтесь живі і тоді вам дійсно не панські будинки буде розбирати, а своїх героїв в них поселяти. А в таких Джулинських і Кравчуеків вілли є за кордоном. аА на вас їм наплювати, ви для них-Б И Д Л О .