Головний архітектор назвав критику «Променю» наслідком «совкового» мислення

25 Липня 2016, 15:34
3339

Головний архітектор оновленого «Променю» Андрош Бідзіля запевняє, що будівля виконана у сучасному стилі, а ті, хто цього не розуміють – звикли до «совкого» мислення.

Андрош Бідзіля каже, що такої споруди у Луцьку не було ще. Будівля виконана у сучасному архітектурному стилі, - пише Конкурент.

«Це багатофункціональна споруда, у 2,5 раза більша, ніж була до того. Там має бути 5 кінозалів, великий супермаркет та безліч інших об'єктів», – відзначає автор проекту.

Архітектор відзначив: критика нової будівлі, що вона нібито не вписується в загальну картину – це наслідок «совкового» мислення.

«Будівля дуже сучасна. Якщо людина живе тільки «совками», то зрозуміло, що у неї «совкові» думки», – вважає Андрош Бідзіля.

Заслужений архітектор України твердить, що при плануванні брали за приклад європейські споруди. Однак «Промінь» – це авторський проект і аналогів йому немає.

«Я думаю, що на Україні такі центри мало ще де є. Для нашої країни це досить серйозний об'єкт», – стверджує він.

Коментарі
25 Липня 2016, 19:00
против совкового мислення.за гроші він нужникі зі скла прозорого намалюе
25 Липня 2016, 19:35
Цікаво яке мислення в цього не совкового архітектора і де в Європі він бачив щось подібне?!
25 Липня 2016, 19:37
ГАРНА СУЧАСНА СПОРУДА
25 Липня 2016, 21:28
То може цей Заслужений Архітектор взагалі знищить усі "совкові" споруди, багатоповерхівки, заводи, адміністративні будинки, а на їхніх місцях побудує все нове, навіть не українське, а відразу європейське. Дуже прикро спостерігати, як звідусюд почали критикувати на усіх фронтах цілу епоху. Так, у ній було багато чого, як хорошого так і поганого, але й тоді жили Українці, які зробили багато користі і розбудовували міста та села, не для Леніна чи Сталіна, а для майбутніх поколінь. Хто не має минулого, не матиме й майбутнього. Чи не думаєте ви, що так як зараз стирають цілу епоху наших батьків та дідів, з історії України, в майбутньому наші внуки та правнуки також будуть стирати та соромитися нашої епохи???
25 Липня 2016, 21:29
Цілком вірю, що аналогів цьому шедевру архітектури немає
25 Липня 2016, 22:07
Клас не виглядає промінь.
25 Липня 2016, 22:08
шапіто
26 Липня 2016, 02:55
Промінь проектували видатні АРХІТЕКТОРИ - Маловиця та Метельницький ! Оздоблював - Шингур. А те, що зроблено - РЕКОНСТРУКЦІЯ !!! Ця "лего"-коробочка - ЖАХ! "заслужений" і плагіатом не гребує...
26 Липня 2016, 03:59
Згодна з Нелею, плагіат, ще й невдалого.