Конякіна: «продавці» парфумів хотіли надурити лучанина

08 Липня 2016, 11:32
20194 Джерело: facebook.com

На автостанції №1 та і по всьому місту орудують шахраї, які видурюють у людей гроші під виглядом продажу парфумів.

Про випадок, який трапився з ним особисто, розповів у Facebook Руслан Теліпський.

До чоловіка вчепилися молоді люди, які тицьнули йому  (нібито у подарунок) два пробники парфумів. Коли він подякував і вирішив піти, аферисти почали нахабно вимагати гроші, причому до компанії з двох людей «підтягнулися» ще четверо їх людей.

Руслан не розгубився і викликав поліцію. Що було далі, читайте у дописі. Публікуємо його без змін.

УВАГА – ШАХРАЇ!!!
(прохання сприяння і репосту)

Шановні друзі – допоможіть будь ласка зідентифікувати даних осіб, що на світлинах – котрі біля АС-1 розводять людей на гроші! Вони нібито спочатку даруючи пробники парфумів – а потім наздоганяють і вимагають гроші. Вчора мав необережність повестись на цих «комерсантів», але їхня безвідмовна схема вчора зі мною дала великий збій. Вважаю, що варто прочитати аби самим бути обачнішими і не потрапляти на гачок малих шахраїв у майбутньому, а також порадити як діяти далі.

Коротко про сам вчорашній інцидент: йдучи заклопотаним через АС-1 до варшавського ринку по своїх термінових справах до мене ніби за допомогою привітавшись звернулась молода дівчина, яка стояла з хлопцем з наступним питанням: «Добрий день. Чи ви знаєте де є Порт Сіті?». Я по своїй доброті подумав що пара потребує допомоги і не знає як пройти. Я сказав що знаю і зупинився біля них аби підказати дорогу. Натомість мене відразу сповістили, що саме там на 3-му поверсі сьогодні відкрився салон парфумерії і з приводу такої події вони вирішили подарувати мені 2 пробника – говорячи ці слова дівчина мені швиденько тицьнула їх у руку. Я подякував і спробував піти далі по своїх справах – але пара швиденько мене наздогнала і почала вимагати гроші – я казав «раз це подарунок, то платити не зобов’язаний і тепер принципово не буду».

Відразу підбігла їхня головна аферистка (у білій куртці – звати Таня) і почала вульгарно говорити і ще дужче вимагати кошти – я зрозумів, що це ніяка не благодійність а чистої води розвод на гроші. Я відмовився оплачувати, йдучи далі. Тоді ця Тетяна (великий спец і загартований психолог з розводу) заявляє, що я щойно вкрав ці пробники у цієї пари і в неї є багато свідків (як потім з’ясувалось ця компанія налічувала як мінімум 6 осіб). Зазвичай у таких ситуаціях, коли люди так як я потрапляють на гачок – це найдієвіший спосіб якщо не отримати гроші за свій втюханий товар, то бодай було 100% гарантією, що дані пробники повернуться назад до їхніх попередніх горе-власників. Я відразу зрозумів всю суть маніпуляцій і щоб не гаяти час викликав патрульну поліцію.

Не буду забирати ваш час розповідаючи інші подробиці, які ця Тетяна постійно вигадувала патрульним: і що я хвора людина, і що вони ці пробники мені подарували – а найгірше те, що вона почала погрожувати та шантажувати, що якщо я не відмовлюсь від написання своєї скарги – то вона зараз напише зворотню заяву про те, що я її побив. Благо наряд патрульної поліції сказав їй, що зараз відразу поїдемо знімати побої і за подачу неправдивих свідчень з такими звинуваченнями вона може отримати вже не адміністративну а кримінальну відповідальність. А те, що ця ситуація відбувалась біля АС-1, де можна переглянути всю ситуацію з камер відеоспостереження її привело остаточно до тями.

Отож я чекаю і готуюсь до розгляду моєї заяви в міліції по суті щодо даної групи осіб, що мають на моє переконання всі ознаки шахрайської діяльності. Маю прохання – якщо ви знаєте даних осіб – будь ласка повідомте мені про це! А також якщо серед моїх друзів та знайомих є особи, котрі на жаль також стали жертвами даного виду шахрайства – зголосіться аби об’єднати спільні зусилля і покінчити з таким нечесним бізнесом. Також шукаю адвоката та друзів-фахівців, які би мене проконсультували на подальші кроки. Репост вітається.

3





 

Коментарі
08 Липня 2016, 18:32
Ще б циганів з автовокзалу розігнали б! Скільки пишуть про них, а результату нуль!!! Декілька днів тому циганка ледве не залізла до мене в автомобіль через вікно, так просила "допомоги"
08 Липня 2016, 18:39
Ця сук@ і до мене підходила
08 Липня 2016, 20:22
Ця діяльність і схема (яку вони називають &quot;вищий маркетинг&quot;) і так вважає їхнє керівництво, яке вчить як &quot;втюхувати&quot; не зрозуміло що за парфумерію, вже існує і працює давно у нашому Луцьку. <br/> Шкода, що поліція не затримала цю групу осіб, та не відвезла у міськ відділення, хоча б для з'ясування контактів та особи керівника(&quot;великого маркетолога&quot;), який збирає такі групи молодиків вчить їх як і що говорити, і роздає їм ці маленькі баночки з якимись парфумами. Можливо і немає, підстав для його покарання( кримінального чи адміністративного) , але думаю на деякий час налякали б...
08 Липня 2016, 20:30
Доречі, я коли їх бачу часто запитую у них, чи подобається їм робота і коли планують цю діяльність змінити? Ще ні одного разу не почув, щоб вони хотіли змінити цю роботу... А потім я запитую у себе : &quot;яким же треба бути бидлом, щоб хотіти працювати на такій роботі???&quot;
08 Липня 2016, 23:37
Дівчину звати не Тетяна, а Вікторія
09 Липня 2016, 01:04
ага - 2-є дівах вже попалились:<br/><br/>http://lutsk.rayon.in.ua/news/10207-znaishli-dvoh-shahraiok-iaki-hotili-obchistiti-luchanina?utm_source=Group_FB&amp;utm_medium=cpc_FB+&amp;utm_campaign=Facebook_utm
09 Липня 2016, 03:22
курІци ... по іншому й не скажеш
09 Липня 2016, 13:46
По одному виловити і в мордяку їхніми так званими парфумами ! От, щоб їхніх батьків так надурили!
09 Липня 2016, 23:44
Бачив їх минулий рік на ринку в Любешові,тобто працюють вони не перший день.
11 Липня 2016, 15:24
Вони ще 2 роки тому в цьому районі шастали з такими пропозиціями і питаннями . Підходили до мене, я зразу відмовився отримувати т.зв. подарунки. .
09 Травня 2017, 01:09
В Ковелі теж вони бувають
09 Травня 2017, 01:13
Того року в Дубно були...
09 Травня 2017, 04:05
))))) сміх , та й годі , аферисти мля .
09 Травня 2017, 04:05
))))) сміх , та й годі , аферисти мля .
09 Травня 2017, 11:43
Так на таких парфума мабудь пів країни попалось на цей розводний подарок, мені якось і в Ківерцях пробували втюхати, але дівчина була одна але біля неї мужик старший крутився тіпа приводом що й він хоче парфуми і яка ж вона гарна аж достав
09 Травня 2017, 11:56
Також підходили, гнав з неї) попросив назвати як магазин називається то каже що не пам'ятає бо перший день)) послав на...
09 Травня 2017, 11:56
Також підходили, гнав з неї) попросив назвати як магазин називається то каже що не пам'ятає бо перший день)) послав на...
09 Травня 2017, 13:11
Часто бачила їх на Лесі Укранки, ловлять переважно чоловіків , жінки їх мало цікавлять. Одного разу просто сама хотіла поцікавитись що за &quot;підарунки&quot; ,просто по приколу, тому що на вулиці давно не купую, так вони просто розтанули у натовпі, чи то мій презентабельний вигляд їх налякав чи щось інше, але все стало ясно
09 Травня 2017, 14:38
Відпиздохайте іх по разу кожного,щоб синяки було видно на мордяках і більше підходити не будуть. Завтра заіду на автовокзал, розімнусь після вихідних
09 Травня 2017, 16:02
До мене так підходили ще років 5 назад. Розцінки тоді в них були 15-30 грн. А пізніше чоловік так попався. Але духи забрав в якості подарунка ))) не на того напали ))))
09 Травня 2017, 18:14
Простіше відбитись від свідків єгови ніж від них. Це секта в якій зомбують та вчать майбутніх злочинців
09 Травня 2017, 19:39
Ця схема давно вже працює. На декілька днів зальотчиків рівненських, тернопільських чи хмельницьких кидають на Волинь і навпаки. Вони втюхують незрозумілий товар, а більше того - магазину де начебто він є, насправді НЕМАЄ. Чистої води розвод. Я на вул. Лесі Українки декілька років тому забрав подарунок і пішов. Від Возєднання добігла до ЦУМУ і на кожному перехресті підтягувалися їхні колеги - сажати їх всіх треба. Незрозуміло що впарюють, без дозволів, без документів, без нічого!!!
09 Травня 2017, 21:43
я їх нахрен послав.
09 Травня 2017, 23:52
Я теж...а не завадило б по мордам надавати,щоб не дурили народ!!!
09 Травня 2017, 23:52
Я теж...а не завадило б по мордам надавати,щоб не дурили народ!!!
10 Травня 2017, 14:02
Тільки що підходили на старому ринку,ужас!!!
10 Травня 2017, 18:10
Коли після університету шукала роботу, то попалася на таку. Головний офіс знаходиться на третьому чи четвертому поверсі (вже й толком не пригадаю) пластмасового заводу. Дві годинки навчають як &quot;розводняк&quot; робити, а потім відправляють із досвідченими колегами на полювання. Хто у них головний, так взагалі зрозуміти не можливо.
10 Травня 2017, 19:13
Точнісько в такій ж ситуації була 3 травня. Ледь відкараскалась......